Doplněk stravy

GS Betakaroten s měsíčkem 90+45 kapslí

Značka: GS

GS Betakaroten s měsíčkem obsahuje oranžové barvivo betakaroten, který je obsažen i v květech měsíčku, a pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: GS Betakaroten s měsíčkem 90+45 kapslí

50093726

Úvod

Doplněk stravy pro krásnou barvu pleti po slunění. GS Betakaroten s měsíčkem obsahuje oranžové barvivo betakaroten, který je obsažen i v květech měsíčku, a pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování. Přípravek obsahuje také biotin a zinek, které přispívají ke kráse a dobrému stavu pokožky i vlasů.

Aktivní látky v přípravku GS Betakaroten s měsíčkem

  • betakaroten pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci
  • měsíček lékařský přispívá k dobrému stavu pokožky
  • biotin neboli vitamin B7, přispívá k udržení dobrého stavu pokožky i vlasů
  • zinek je antioxidant – pomáhá redukovat volné radikály, které vznikají působením UV záření, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů, má význam pro metabolizmus vitaminu A v těle i pro správné fungování imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Nosič (sójový olej), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), beta-karoten, oxid zinečnatý, měsíček lékařský extrakt, protispékavá látka (oxid křemičitý), biotin, barviva (oxid titaničitý, oxid železitý). Alergeny: sója. Bez cukru, bez lepku a bez laktózy.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.