GS Betakaroten s měsíčkem 90+45 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Betakaroten s měsíčkem obsahuje oranžové barvivo betakaroten, který je obsažen i v květech měsíčku, a pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

Cena za 100 g: 472 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50093726

Doplněk stravy pro krásnou barvu pleti po slunění. GS Betakaroten s měsíčkem obsahuje oranžové barvivo betakaroten, který je obsažen i v květech měsíčku, a pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky zejména při intenzivnějším opalování. Přípravek obsahuje také biotin a zinek, které přispívají ke kráse a dobrému stavu pokožky i vlasů.

Aktivní látky v přípravku GS Betakaroten s měsíčkem

  • betakaroten pomáhá získat a udržet krásnou barvu pokožky po pobytu na slunci
  • měsíček lékařský přispívá k dobrému stavu pokožky
  • biotin neboli vitamin B7, přispívá k udržení dobrého stavu pokožky i vlasů
  • zinek je antioxidant – pomáhá redukovat volné radikály, které vznikají působením UV záření, přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů, má význam pro metabolizmus vitaminu A v těle i pro správné fungování imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Nosič (sójový olej), obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), beta-karoten, oxid zinečnatý, měsíček lékařský extrakt, protispékavá látka (oxid křemičitý), biotin, barviva (oxid titaničitý, oxid železitý). Alergeny: sója. Bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno dětem do 3 let a těhotné ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.