GS Condro FORTE tbl. 50+10

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, základní stavební molekula tzv. proteoglykanu. GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality. Originální kvalita

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: GS Condro FORTE tbl. 50+10

50070432

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, základní stavební molekula tzv. proteoglykanu. GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality.


Originální kvalita GS Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.


Maximální komfort:
S GS Condro FORTE stačí pro dosažení žádoucího efektu užívat pouhé 2 tablety denně. Pro snazší polykatelnost mají tablety GS Condro speciální tvar a povrchovou úpravu ETS2-TABS®.

Výživová složka  ve 2 tabletách % RVH
Krystalický glukosamin sufát.2KCl    2122,6 mg *
odpovídá čistému glukosamin sulfátu GS Clini-Q® 1600 mg *
Vitamin C 12 mg 15

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena


Složení:
• Glukosamin sulfát.2KCl (z korýšů)
• Plnidlo (celulóza, sodná sůl karboxymethyl¬celulózy)
• Protispékavé látky (stearan hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý)
• Kyselina askorbová
• Potahovací látky (hydroxypropyl¬methylcelulóza, mastek)
• Barvivy (E 171, E 132)                                                                                          


Doporučené dávkování:
Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek uží¬vejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.


Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.


Jiná doporučení:
Tablety můžete užívat najednou nebo rozdělené do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.
 
Upozornění:
Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.
 
Údaje o hmotnosti a velikosti balení:
60 tablet – 93,1 g


Se souhlasem Se svolením Green-Swan Pharmaceuticals Ltd., England vyrábí Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.
     Zdroj:  www.condro.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.