Doplněk stravy

GS Condro FORTE tbl. 50+10

Značka: GS

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, základní stavební molekula tzv. proteoglykanu. GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality. Originální kvalita

NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks Při nákupu produktů značek GS a Cemio v minimální hodnotě 590 Kč získáte NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024, nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: GS Condro FORTE tbl. 50+10

50070432

GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, základní stavební molekula tzv. proteoglykanu. GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q®, což je záruka 100% kvality.


Originální kvalita GS Clini-Q® je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.


Maximální komfort:
S GS Condro FORTE stačí pro dosažení žádoucího efektu užívat pouhé 2 tablety denně. Pro snazší polykatelnost mají tablety GS Condro speciální tvar a povrchovou úpravu ETS2-TABS®.

Výživová složka  ve 2 tabletách % RVH
Krystalický glukosamin sufát.2KCl    2122,6 mg *
odpovídá čistému glukosamin sulfátu GS Clini-Q® 1600 mg *
Vitamin C 12 mg 15

RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena


Složení:
• Glukosamin sulfát.2KCl (z korýšů)
• Plnidlo (celulóza, sodná sůl karboxymethyl¬celulózy)
• Protispékavé látky (stearan hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý)
• Kyselina askorbová
• Potahovací látky (hydroxypropyl¬methylcelulóza, mastek)
• Barvivy (E 171, E 132)                                                                                          


Doporučené dávkování:
Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek uží¬vejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2–3× ročně. GS Condro FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány.


Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.


Jiná doporučení:
Tablety můžete užívat najednou nebo rozdělené do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.
 
Upozornění:
Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.
 
Údaje o hmotnosti a velikosti balení:
60 tablet – 93,1 g


Se souhlasem Se svolením Green-Swan Pharmaceuticals Ltd., England vyrábí Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.
     Zdroj:  www.condro.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.