Gs Extra Strong Multivitamin 60+30 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
100% vyvážené složení vitamínů a minerálů. Strong Komplex- extra dávka vitamínu C, lutein, activin a echinacea.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50097368

Proč GS Extra Strong Multivitamin?
• Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu.
• Obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX – extra dávka vitaminu C (150 % RVH), lutein, Activin®, echinacea.

Obsahuje:
Vitamin C
Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvořit. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd. Zvýšenou spotřebu vitaminu mají zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy či lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Activin
Activin je výtažek ze semen vinné révy, který přispívá k udržování dobrého stavu cév.
GS Extra Strong Multivitamin obsahuje zesílené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek, které mají i další pozitivní účinky.

Vitalita a energie
Vitaminy skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. Na tomto procesu se podílejí i další látky, např. fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání energie, posiluje pocit svěžesti a pomáhá bojovat proti únavě.

Imunita
Imunitní systém je důležitý pro přirozenou ochranu našeho organismu před stresem a vlivy životního prostředí. Přispívá k udržení dobrého zdraví. Pro jeho správné fungování jsou potřebné především vitaminy C a A, z minerálů pak selen a zinek.

Kůže, vlasy, nehty
Kůže odráží náš celkový zdravotní stav. Abychom měli krásnou a zdravou kůži, vlasy a nehty, potřebujeme dostatek vitaminů a minerálů. Pro pěknou pokožku, vlasy a nehty jsou důležité především zinek, biotin a vitaminy A a C.

Ochrana před volnými radikály
Vlivem znečistěného životního prostředí a ultrafialového záření se v našem organismu tvoří volné radikály. Před jejich působením pomáhají chránit buňky lidského těla tzv. antioxidanty: vitaminy C, E, selen a zinek.

Srdce a cévy
Srdce a cévy zajištují životně důležitou funkci zásobení všech buněk lidského těla nezbytnými živinami a kyslíkem. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. Vitamin C a extrakt z vinné révy přispívají k dobrému stavu cév.

Oči
Pro zdravý zrak je potřebný vitamin A. Umožnuje nám především ostré vidění a vidění za šera.

Nervová soustava
Pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí veškeré funkce našeho těla, jsou důležité především vitaminy skupiny B, kyselina listová a hořčík.

Kosti
Kosti mají důležitou funkci podpory těla, neboť nesou celou jeho váhu. Proto musí být silné a pevné. Hlavní součástí jejich hmoty jsou vápník, hořčík a fosfor.

Koupí produktu získáte pro své blízké hned dva dárky!
Po registraci do soutěže Vám obratem zašleme poukaz na jakoukoli CEWE fotoknihu od Fotolab v hodnotě 250 Kč, který uplatníte na www.fotolab.cz.

Výživová složka v 1 tabletě
 Vitamin A  800 μg
 Beta-karoten  0,2 mg
 Vitamin E  12 mg
 Vitamin C  120 mg
 Vitamin B1  1,1 mg
 Vitamin B2  1,4 mg
 Vitamin B6  1,4 mg
 Vitamin B12  2,5 μg
 Vitamin D3  5 μg
 Vitamin K  30 μg
 Biotin  50 μg
 Niacin  16 mg
 Kyselina listová  200 μg
 Kyselina pantothenová  6 mg
 Vápník  162 mg
 Fosfor  125 mg
 Jód  100 μg
 Železo  14 mg
 Zinek  10 mg
 Hořčík  100 mg
 Měď  1 mg
 Mangan  2 mg
 Chrom  40 μg
 Molybden  50 μg
 Selen  55 μg
 Lutein  125 μg
 Activin  10 mg
 Echinacea (ve formě extraktu z kořene 4:1 10 mg)  40

Doporučené dávkování:
1 tableta denně během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Upozornění:
Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.  Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Balení: 60 + 30 tablet

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.