GS Extra Strong Multivitamin tbl. 60+60

Doplněk stravy

Značka: GS
Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50055531

GS Extra Strong Multivitamin - Extra silný, extra účinný
doplněk stravy
 
Proč GS Extra Strong Multivitamin?
• Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu
• Obsahuje unikátní STRONG KOMPLEX – extra dávka vitaminu C (150 % RVH), lutein, Activin®, echinacea.
 
Vitamin C
Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80 %. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvořit. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd. Zvýšenou spotřebu vitaminu mají zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy či lidé žijící ve znečištěném prostředí.
 
Activin®
Activin je výtažek ze semen vinné révy, který přispívá k udržování dobrého stavu cév.
 
GS Extra Strong Multivitamin obsahuje zesílené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek, které mají i další pozitivní účinky.
 
Vitalita a energie
Vitaminy skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. Na tomto procesu se podílejí i další látky, např. fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání energie, posiluje pocit svěžesti a pomáhá bojovat proti únavě.
 
Imunita
Imunitní systém je důležitý pro přirozenou ochranu našeho organismu před stresem a vlivy životního prostředí. Přispívá k udržení dobrého zdraví. Pro jeho správné fungování jsou potřebné především vitaminy C a A, z minerálů pak selen a zinek.
 
Kůže, vlasy, nehty
Kůže odráží náš celkový zdravotní stav. Abychom měli krásnou a zdravou kůži, vlasy a nehty, potřebujeme dostatek vitaminů a minerálů. Pro pěknou pokožku, vlasy a nehty jsou důležité především zinek, biotin a vitaminy A a C.
 
Ochrana před volnými radikály
Vlivem znečistěného životního prostředí a ultrafialového záření se v našem organismu tvoří volné radikály. Před jejich působením pomáhají chránit buňky lidského těla tzv. antioxidanty: vitaminy C, E, selen a zinek.
 
Srdce a cévy
Srdce a cévy zajištují životně důležitou funkci zásobení všech buněk lidského těla nezbytnými živinami a kyslíkem. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvlášť důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. Vitamin C a extrakt z vinné révy přispívají k dobrému stavu cév.
 
Oči
Pro zdravý zrak je potřebný vitamin A. Umožnuje nám především ostré vidění a vidění za šera.
 
Nervová soustava
Pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí veškeré funkce našeho těla, jsou důležité především vitaminy skupiny B, kyselina listová a hořčík.
 
Kosti
Kosti mají důležitou funkci podpory těla, neboť nesou celou jeho váhu. Proto musí být silné a pevné. Hlavní součástí jejich hmoty jsou vápník, hořčík a fosfor.
 
Výživová složka  V 1 tabletě   % RVH 
 Vitamin A   800 μg   100
 Beta-karoten   0,2 mg   *
 Vitamin E   12 mg   100
 Vitamin C   120 mg   150
 Vitamin B1   1,1 mg   100
 Vitamin B2   1,4 mg   100
 Vitamin B6   1,4 mg   100
 Vitamin B12   2,5 μg   100
 Vitamin D3   5 μg   100
 Vitamin K   30 μg   40
 Biotin   50 μg   100
 Niacin   16 mg   100
 Kyselina listová   200 μg   100
 Kyselina pantothenová   6 mg   100
 Vápník   162 mg   20
 Fosfor   125 mg   18
 Jód   100 μg   67
 Železo   14 mg   100
 Zinek   10 mg   100
 Hořčík   100 mg   27
 Měď   1 mg   100
 Mangan   2 mg   100
 Chrom   40 μg    100
 Molybden   50 μg    100
 Selen   55 μg    100
 Lutein   125 μg   *
 Activin   10 mg   *
 Echinacea (ve formě extraktu z kořene 4:1 10 mg)   40   *
 
% RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
 – RVH nebyla stanovena
 
Složení: Hydrogenfosforečnan vápenatý, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, sodná sůl karboxymethylškrobu),
oxid horečnatý, kyselina askorbová, síran železnatý, protispékavá látka (stearan horečnatý), nikotinamid,
oxid zinečnatý, D-alfa-tokoferol acetát, echinacea – extrakt z kořene 4:1, extrakt ze semen vinné révy, D-pantothenan vápenatý, beta-karoten, retinol acetát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, cyanokobalamin, cholekalciferol,
fytomenadion, biotin, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, síran manganatý, chlorid chromitý, glukonan měďnatý, molybdenan sodný, lutein, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), barvivo (oxid titanicitý, oxid železitý).
 
Hmotnost obsahu: 168 g
 
Doporučené dávkování:
1 tableta denně během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.
 
Upozornění:
Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.