GS Imunostim Junior 20 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
Účinná a dlouhodobá podpora imunity Vašich dětí. GS Imunostim Junior obsahuje bakteriální lyzáty a vitamin C. Vhodný pro děti od 3 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50090660

Imunitní systém slouží k obraně organismu před cizorodými látkami a mikroorganismy, které se přirozeně vyskytují v našem prostředí. GS Imunostim Junior obsahuje bakteriální lyzáty a vitamin C, který přispívá ke správné funkci imunitního systému. GS Imunostim Junior má jednoduché dávkování a oblíbenou jahodovou příchuť.  Účinek přípravku přetrvává až 3 měsíce. Je vhodný pro děti od 3 let.

GS Imunostim Junior obsahuje

  • Bakteriální lyzáty. Získávají se z bakterií, které patří mezi nejčastější původce infekcí horních cest dýchacích. Jedná se o neškodné částečky, které samy nemohou nemoc vyvolat. Ale zachovávají si určité znaky, které jsou pro původní mikroorganismy specifické.
  • Vitamin C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, v období zvýšené zátěže, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd.

Složení:

Směs bakteriálního lyzátu (Klebsiella pneumoniae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes) 50 mg, vitamin C 30 mg v jedné tabletě.

Jak užívat GS Imunostim Junior:

Doporučené užívání je 1 tableta denně po dobu 10 dnů, potom 10 dnů vynechat a pokračovat opět 1 tableta 1x denně.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek je bez lepku, bez laktózy a bez barviv. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.