GS Intensun 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GS
Krásné, intenzivní opálení a hedvábná pleť. Pro pobyt na slunci i v soláriu. GS Intensun obsahuje originální komplex BellCaroten obohacený o extrakt z měsíčku lékařského, aloe vera, selen a biotin pro zachování mladistvého vzhledu pokožky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50093729

GS Intensun je přípravek vyvinutý speciálně pro opalování na slunci i v soláriu. Nová originální receptura představuje unikátní kombinaci BELLcarotenu®, která působí na Vaši pokožku ve všech fázích opalování.

GS Intensun je určený pro všechny, kdo chtějí krásné hnědé opálení, které dlouho vydrží, a navíc chtějí udělat maximum pro krásu, jemnost a hebkost své pokožky během opalování i po něm.

GS Intensun obsahuje:

  • BELLcaroten® –  originální komplex karotenoidů (beta-karoten, lutein, lykopen) vyvinutý společností Green-Swan Pharmaceuticals, který podporuje krásné zhnědnutí pokožky
  • Zkrášlující složky pro krásu a hebkost Vaší pokožky – Aloe vera přispívá ke krásné, hebké rozjasněné a zdravé pokožce celého těla. Selen díky svým antioxidačním účinkům chrání tělo před volnými radikály, které vzniká při UV záření a podporuje mladistvý vzhled pokožky
  • Regenerační složky – Měsíček lékařský a biotin, který přispívá k regeneraci pokožky a vlasů a napomáhá k pevným nehtům

Jak se GS Intensun užívá:

Užívejte 1 kapsli denně.

Přípravek je vhodné začít užívat nejlépe 4 týdny před opalováním nebo návštěvou solária (příprava), pokračujte v období opalování (ochrana) a ještě 4 týdny po jeho skončení (regenerace a výdrž opálení). Pokud si chcete své krásné opálení udržet po celý rok, užívejte GS Intensun stále.

Složení:

Komplex karotenoidů BELLkaroten® (betakaroten 7 mg, lykopen 1 mg, lutein 1,5 mg) 9,5 mg, biotin 50 μg, selen 55 μg, měsíček lékařský – extrakt z nati 4:1 10 mg, aloe vera – extrakt z listů 4:1 10 mg.   

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Při pobytu na slunci vždy používejte krémy s ochranným faktorem. Přípravek nenahrazuje zevní ochranu. Výrobek je bez lepku, bez cukru a bez laktózy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.