GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/cps 30+30 2014

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: GS Mamavit Prefolin+DHA+EPA tbl/cps 30+30 2014

50072772

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

• v období plánování mateřství – před otěhotněním, pro podporu imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím pro každou ženu,
• v období těhotenství, kdy výrazně narůstá potřeba vitaminu a minerálu,
• i v období po porodu při kojení, kdy se organismus postupně zotavuje a dostává do normálního stavu.

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí na základě nejnovějších poznatku o výživě těhotných žen a kojících žen.

Užívání správných doplňků stravy již před početím je velmi důležité pro normální početí, normální vývoj a růst Vašeho miminka. Vitamin C, B6, B12, kyselina listová, selen, zinek a měď podporují funkci imunitního systému.

Prefolin® je speciální čtyřsložkový komplex obsahující kyselinu listovou, vitamin C, vitamin E a jód, které jsou obzvláště důležité již v období před otěhotněním:

Kyselina listová je důležitá pro správnou funkci reprodukčního systému ženy a fyziologický průběh těhotenství.
Vitamin C a vitamin E – Silné antioxidanty, které působí ve vzájemné součinnosti a napomáhají ochraně organismu před volnými radikály.
Jód – Tento prvek je potřebný pro tvorbu hormonů štítné žlázy. Doporučená denní dávka jódu se pohybuje v rozmezí 150–250 μg denně.

Proč jsou pro těhotenství důležité omega-3 nenasycené mastné kyseliny?

DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaneová) patří do skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin. V posledních letech je těmto látkám věnována zvláštní pozornost, a to díky jejich blahodárným účinkům na organismus. Lidské tělo není schopno tyto látky samo vytvářet (nebo jen ve velmi omezené míře), proto je musíme přijímat ve stravě.
Příjem omega-3 nenasycených mastných kyselin je v našich podmínkách často nedostatečný. (Hlavním zdrojem těchto látek jsou zejména mořské ryby a řasy – optimálně 3× týdně). V těhotenství, zejména od druhé poloviny, při kojení navíc potřeba omega-3 nenasycených mastných kyselin stoupá. Příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji oči a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne při přijmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce přijmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj. 250 mg DHA a EPA.

GS Mamavit Prefolin + DHA obsahuje vysoký podíl DHA a EPA, který ve spojení s pestrou a vyváženou stravou pokrývá potřeby organismu. Kapsle jsou navíc zpracovány speciální technologií DHA MMV Technology® pro větší komfort a pohodu při užívání.

Výživová složka  V 1 tabletě / kapsli   % RVH
Složení tablet:     
Prefolin®:     
Kyselina listová   800 μg   400
Vitamin C    120 mg   150
Vitamin E   23,5 mg   196
Jód   200 μg   133
Beta-karoten   1 mg   *
Vitamin B1    1,6 mg   145
Vitamin B2   1,8 mg   128
Vitamin B6   2,5 mg   178
Vitamin B12   3,5 μg   140
Vitamin D3   5 μg   100
Biotin   150 μg   300
Niacin   20 mg   125
Kyselina pantothenová   6 mg   100
Vápník   162 mg   20
Fosfor   126 mg   18
Železo   20 mg   143
Zinek   10 mg   100
Hořčík   150 mg   40
Mangan   2 mg   100
Měď   2 mg   200
Chrom    25 μg   62
Molybden   25 μg   50
Selen   50 μg   91


Složení kapslí:     
 DHA   350 mg   *
 EPA   50 mg   *


RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
 * RVH nebyla stanovena

Jak GS Mamavit Prefolin® + DHA užívat?
GS Mamavit Prefolin® + DHA má dvojí schéma dávkování:

• V období před otěhotněním:
V období před otěhotněním ještě nejsou nároky těla výrazně vyšší, ale každá budoucí maminka se snaží dát své tělo do optimální formy, dbá na pohyb a životosprávu. Doplňující zdroj v podobě přípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA je tedy velmi dobrou volbou. Užívejte střídavě 1 kapsli a 1 tabletu obden vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

• V období těhotenství a kojení:
Tělo každé maminky prochází během těhotenství a kojení zatěžkávací zkouškou. Proto je dobré podporovat organismus v podobě přípravku, jako je GS Mamavit Prefolin® + DHA, který byl vyvinut přímo na míru maminkám a zaručuje jejich organismu kompletní a vyvážené dodání všech potřebných složek.
Užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučení:
Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.

Tip:
Užívejte GS Mamavit Prefolin® + DHA v pravidelnou denní dobu (např. v době oběda). Budete si jistá, že jste svůj vitamin užila.

Doporučené dávkování:
V období plánování těhotenství: střídavě 1 tabletu a 1 kapsli obden, V období těhotenství a kojení: 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli

Upozornění:
Užívá se vždy po jídle nebo během jídla a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Údaje o hmotnosti a velikosti balení:
30 tablet + 30kapslí – 165g
 
 

Složení tablet: hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, kyselina askorbová, plnidlo (celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, maltodextrin), fumaran železnatý, DL-alfa-tokoferol acetát, nikotinamid, protispékavá látka (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), glukonan měďnatý, oxid zinečnatý, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza), D-pantothenan vápenatý, síran manganatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, riboflavin, beta- -karoten, kyselina listová, jodid draselný, selenan sodný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, cholekalciferol, kyanokobalamin. Složení kapslí: rybí olej, obal kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda), antioxidant (D-alfa-tokoferol).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.