Lecitin je tělu vlastní látka a je důležitou součástí každé buňky lidského těla.
Jak získat Fotoknihu? Koupí produktu získáte pro sebe nebo své blízké hned dva dárky!
Účastí v soutěži získáváte ještě voucher na CEWE FOTOKNIHU od Fotolab v hodnotě 250 Kč bez omezení výše nákupu. Do této soutěže o hlavní výhry v celkové hodnotě 500 000 Kč se zapojíte na www.darujigs.cz zadáním kódu z obalu produktu.
Výhody přípravku:
• GS Megalecitin 1325 obsahuje zvýšenou dávku 1325 mg lecitinu, vyrobeného z geneticky nemodifikované sóji, ve formě měkkých želatinových kapslí, které zajišťují vysokou vstřebatelnost.
Výživová složka v 1 kapsli
Sójový lecitin 1325 mg
Doporučené dávkování:
1 kapsle denně, během jídla nebo po jídle.
Upozornění:
Není určeno pro děti do 10 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.
Balení: 120+60 kapslí
GS Megalecitin 1325 cps.120+60 Vánoce 2016
Doplněk stravy
Značka:
GS
• Sójový lecitin – vyrobeno z geneticky nemodifikované sóji.• Navíc každý vyhrává poukaz 250 Kč na CEWE FOTOKNIHU od Fotolabu.• Silná dávka lecitinu 1325 mg s vysokou vstřebatelností, vyrobený ze sóji bez genetické modifikace.• Hrajte o GS Diamantové poukazy na vysněné zážitky v celkové hodnotě 500 000 Kč.
Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele
O produktu
50097374
Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.