GS Merilin Harmony 60+30 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Merilin Harmony obsahuje ploštičník, který působí na fyziologické projevy menopauzy jako jsou návaly horka a pocení, a třezalku, která podporuje psychickou pohodu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
465

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50098377

Přírodní a nehormonální přípravek vyvinutý speciálně pro ženy v období menopauzy. GS Merilin Harmony obsahuje klinicky ověřenou kombinaci bylinných extraktů z ploštičníku a třezalky tečkované. Ploštičník hroznatý působí na fyziologické projevy menopauzy jako jsou návaly horka a pocení. Třezalka přispívá ke zlepšení nálady a psychické pohodě. Složení přípravku je navíc obohaceno o vápník a vitamin D3, které jsou důležité pro udržení dobrého stavu kostí.

Hlavní vlastnosti

  • kombinace bylinných extraktů + vápník a vitamin D3
  • klinicky ověřená účinnost složení
  • vhodné pro dlouhodobé užívání pro všechna období menopauzy i období před ní a po ní
  • snadné dávkování – pouze 1 tableta denně

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu během jídla. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučená doba užívání je aspoň 2 měsíce. Efekt lze očekávat nejdříve po 2-4 týdnech užívání.

Složení

Hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, plnidla (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, maltodextrin), protispékavá látka (stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), Hypericum perforatum extrakt, Cimicifuga racemosa extrakt, barvivo (oxid titaničitý), cholekalciferol. Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! V období menopauzy se doporučuje pravidelná preventivní gynekologická kontrola vždy po 6 měsících. V případě podezření na jaterní onemocnění přípravek neužívejte a vyhledejte lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.