GS MimiStar tbl. 20

Doplněk stravy

Značka: GS
GS MimiStar® je unikátní přípravek vyvinutý specialisty na pomoc při otěhotnění z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí, který zohledňuje potřeby žen, které se chystají otěhotnět. Dokonale připraví Vaše tělo k početí miminka, a navíc klade důraz

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50075909

GS MimiStar® je unikátní přípravek vyvinutý specialisty na pomoc při otěhotnění z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí, který zohledňuje potřeby žen, které se chystají otěhotnět. Dokonale připraví Vaše tělo k početí miminka, a navíc klade důraz na látky, které přispívají k psychické pohodě.

Přípravek je určen všem ženám, které se snaží o miminko.
Jeho kvality ocení především ženy, které:

* plánují miminko a chtějí otěhotnět,
* v minulosti dlouhodobě užívaly antikoncepci a po jejím vysazení chtějí v těle doplnit důležité látky,
* plánují miminko ve zralejším věku,
* jsou vystaveny dlouhodobému stresu a psychické zátěži,
* se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra IVF.

GS MimiStar® je přípravek s vysokým obsahem inositolu, kyseliny listové, jódu, hořčíku, zinku a dalších důležitých látek, který vyladí Váš organismus do optimální formy a připraví jej k početí miminka a následnému těhotenství.

Inositol
Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Člověk si jej částečně tvoří sám a částečně své potřeby pokrývá z vnějšího prostředí. Někdy je označován jako vitamin B9. Je důležitou součástí buněčných membrán a podílí se na výměně informací mezi buňkami.

Kyselina listová
Kyselina listová neboli folát patří mezi vitaminy skupiny B. Potřebujeme ji k dělení buněk, především u rychle rostoucích tkání, jako je například kostní dřeň, kde se tvoří nové krevní buňky. Podporuje růst zárodečných tkání během těhotenství.  Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.

Zinek
Zinek patří k důležitým mikro prvkům, protože je součástí více než tří set různých enzymů a má v těle celou řadu biochemických funkcí. Z tohoto důvodu má velký význam pro udržení plodnosti a reprodukčních schopností.

Jód
Jód podporuje činnost štítné žlázy, která je klíčová pro řadu metabolických dějů, které se v lidském těle odehrávají. Jedním z nich je schopnost otěhotnět. Dostatečný příjem jódu má význam obzvláště v období před otěhotněním a v průběhu těhotenství.

Hořčík
Hořčík přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Podílí se na správné funkci svalů a na normálním průběhu metabolických dějů.

Vitamin B6 a B12
Vitamin B6 a B12 přispívají k normálnímu průběhu metabolických dějů a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Mají rovněž pozitivní vliv na psychickou činnost.

Vitamin C
Vitamin C je důležitý antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry vyčerpání.

Užívejte 1–3 tablety denně po celé období před otěhotněním, minimálně však po dobu 3 měsíců.

*   Pokud plánujete miminko nebo jste právě vysadila antikoncepci, užívejte 1 tabletu denně.
*   Pro maximální účinnost však doporučujeme zvýšit dávkování na 3 tablety denně.
*   Přípravek GS MimiStar® je vhodným doplňkem stravy i pro ženy, které jsou v programu asistované reprodukce.

Tablety zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Tablety můžete užívat najednou (kdykoliv během dne) nebo rozdělit do více dávek. Doporučené dávkování by se nemělo překročit.

Upozornění:
Není určeno dětem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Údaje o hmotnosti a velikosti balení:
20 tablet – 23,4 g
 
Více informací na www.gsmimistar.cz
Výrobce:
Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s.

Se svolením Green-Swan Pharmaceuticals Ltd., England, vyrábí Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s. Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika.
 
Výživové složky v 3 tabletách RVH v 1 tabletě RVH
Inositol 2,1g * 700 mg *
Jód 180 µg 120 60 µg 40
Vitamin C 60 mg 75 20 mg 25
Kyselina listová 800 µg 399 266,7 µg 133
Vitamin B6 1,5 mg 108 0,5 mg 36
Vitamin B12 2,1 mg 84 0,7 µg 28
Zinek 10 mg 100 3,33 mg 33
Hořčík 150 mg 39 50 mg 13
 
RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých
* – RVH nebyla stanovena
 
Složení: Plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, protispékavá látka (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), kyselina askorbová, extrakt z mořských řas, oxid zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol 6000, polydextróza, mastek), barvivo (oxid titaničitý), kyselina listová, kyanokobalamin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.