GS Vitamin C se šípky 500 mg 70+70 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
Extra dávka vitaminu C pro podporu vitality a imunitního systému. Ze speciálních tablet se vitamin uvolňuje postupně během celého dne.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50109042

Extra dávka vitaminu C pro podporu vitality a imunitního systému. Přípravek je obohacen přírodními šípky a zpracován do speciálních tablet s postupným uvolňováním. Vitamin C si lidské tělo nedokáže vyrobit. Jeho příjem je tedy závislý na pestrosti našeho jídelníčku. GS Vitamin C 500 poskytuje vysokou dávku tohoto důležitého vitaminu, který se účastní mnoha procesů v organizmu. Vitamin C podporuje imunitu a přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Působí jako antioxidant a ovlivňuje vstřebávání ostatních vitaminů a minerálních látek. Zvýšenou spotřebu vitaminu C mají zejména kuřáci, těhotné a kojící ženy, osoby ve stresu nebo vystavené vyššímu nasazení.

Hlavní vlastnosti:

  • tableta Time-Release zajišťuje postupné uvolňování vitaminu C
  • vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • zvyšuje vstřebávání železa
  • podporuje tvorbu kolagenu
  • podporuje imunitu
  • obohaceno o šípky

Dávkování

1–2 tablety denně.

Složení

Kyselina L-askorbová, plnidla (mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), šípky, potahovací látky (hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylenglykol, polyvinylpyrrolidon, mastek, polyvinylalkohol), protispékavá látka (stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.