Guareta Pudink s čokoládovou příchutí v prášku 3x35 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: GUARETA
Výživově kompletní pokrm se sníženým obsahem energie. Pudink je obohacen vitaminy a minerály a je zdrojem bílkovin i vlákniny. Výtečná chuť.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119 ušetříte 30 Kč

Původní cena 149 Kč sleva 20%

Cena za 100 g: 72 Kč

O produktu

50118357

Udržte si přísun kalorií pod kontrolou! Guareta pudink s čokoládovou příchutí je výživově kompletní pokrm se sladidly a se sníženým obsahem energie. Již není třeba sladit, stačí přidat 200 ml nízkotučného mléka. Je vhodný k zařazení do dietního plánu, pokud se snažíte zredukovat svou hmotnost nebo se pečlivě snažíte udržet současnou váhu. Pudink je obohacen vitaminy a minerály a je zdrojem bílkovin i vlákniny. Plně nahradí jedno jídlo a má výtečnou chuť.

Hlavní vlastnosti:

  • výživově kompletní pokrm
  • snížený obsah energie
  • rychlá a jednoduchá příprava

Dávkování

  • 1-4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
  • 1-2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Složení

Mléčné bílkoviny, odtučněný kakaový prášek (14,3 %) , sojový olej, modifikovaný škrob, inulin, glukóza, zahušťovadla (karagenany a guarová guma) maltodextrin, aromatické látky, komplex minerálních látek (uhličitan hořečnatý, mléčné minerální látky, fumaran železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran meďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný), sůl, stabilizátory (trifosforečnany), emulgátor (sojový lecitin), vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin B3(niacin), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), vitamin A (retinyl-acetát), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin B8 (inositol) , vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin K (fylochinon), biotin (D-biotin)), sladidlo (sukralóza), antioxidanty(estery mono-a diglyceridů mastných kyselin a α-tokoferol).

Energetická hodnota v porci 35 g s 200 ml odstředěného mléka: 870 kJ / 207 kcal

Použití

Do šejkru Guareta nalijte 200 ml nízkotučného mléka (0,5 % tuku) a pak nasypte obsah sáčku. Šejkr uzavřete a obsah krátce intenzivně protřepejte. Uložte do chladničky asi na 3 minuty, aby se dosáhlo co nejlepší textury.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Alergeny: obsahuje mléko a sóju. Může obsahovat stopy glutenu, korýšů, vajec, ryb, oříšků a celeru.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.