Guareta Pudink s vanilkovou příchutí v prášku 3x35 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: GUARETA
Výživově kompletní pokrm se sníženým obsahem energie. Pudink je obohacen vitaminy a minerály a je zdrojem bílkovin i vlákniny. Výtečná chuť.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
119 ušetříte 30 Kč

Původní cena 149 Kč sleva 20%

Cena za 100 g: 72 Kč

O produktu

50118358

Udržte si přísun kalorií pod kontrolou! Guareta pudink s vanilkovou příchutí je výživově kompletní pokrm se sladidly a se sníženým obsahem energie. Již není třeba sladit, stačí přidat 200 ml nízkotučného mléka. Je vhodný k zařazení do dietního plánu, pokud se snažíte zredukovat svou hmotnost nebo se pečlivě snažíte udržet současnou váhu. Pudink je obohacen vitaminy a minerály a je zdrojem bílkovin i vlákniny. Plně nahradí jedno jídlo a má výtečnou chuť.

Hlavní vlastnosti:

  • výživově kompletní pokrm
  • snížený obsah energie
  • rychlá a jednoduchá příprava

Dávkování

  • 1-4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízko vaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
  • 1-2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
  • 1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Složení

Mléčné bílkoviny, glukóza, sojový olej, modifikovaný škrob, inulin, zahušťovadla (karagenany a guarová guma) maltodextrin, odtučněný mléčný prášek, komplex minerálních látek (uhličitan hořečnatý, fosforečnan draselný, fumaran železnatý, oxid zinečnatý, síran manganatý, síran meďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný), látky vonné a chuťové, emulgátor (sojový lecitin), stabilizátory (trifosforečnany), vitaminový komplex ((vitamin C (L-askorbová kyselina), vitamin B3(niacin), vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamin B5 (D-pantothenan vápenatý), B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin-mononitrát), vitamin A (retinyl-acetát), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin B8 (inositol) , vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin K (fylochinon), biotin (D-biotin)), barvivo (ß-karoten). sladidlo (sukralóza), antioxidanty(estery mono-a diglyceridů mastných kyselin a α-tokoferol).

Energetická hodnota v porci 35 g s 200 ml odstředěného mléka: 870 kJ / 207 kcal.  

Použití

Způsob přípravy: do šejkru Guareta nalijte 200 ml nízkotučného mléka (0,5 % tuku) a pak nasypte obsah sáčku. Šejkr uzavřete a obsah krátce intenzivně protřepejte. Uložte do chladničky asi na 3 minuty, aby se dosáhlo co nejlepší textury.

Upozornění

Obsahuje sladidla. Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půlroce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Alergeny: obsahuje mléko a sóju. Může obsahovat stopy glutenu, korýšů, vajec, ryb, oříšků a celeru.

O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.