Doplněk stravy

GymBeam Omega 3-6-9 240 kapslí

Značka: GYMBEAM

GymBeam Omega 3-6-9 je doplněk stravy s obsahem rybího, lněného a slunečnicového oleje. EPA a DHA přispívají ke správné funkci srdce.

529

Cena za 100 kusů: 220,42 Kč

Doprava zdarma

O produktu: GymBeam Omega 3-6-9 240 kapslí

50153484

Úvod

Doplněk stravy v kapslích s obsahem zdravých tuků EPA a DHA, které přispívají ke správné funkci srdce. GymBeam Omega 3-6-9 120 kapslí obsahuje rybí olej, který je zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin. Dostatečný příjem těchto tuků podporuje správnou činnost kardiovaskulárního systému. Kombinace lněného a slunečnicového oleje rozšiřuje spektrum obsažených mastných kyselin a optimalizuje složení přijatých tuků. Kapsle GymBeam Omega 3-6-9 jsou obohaceny dávkou vitaminu E, který působí jako antioxidant.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje rybí, lněný a slunečnicový olej s obsahem omega 3-6-9 mastných kyselin
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Rybí olej, lněný olej, slunečnicový olej, vitamin E (DL-alfa tokoferyl acetát), softgelová kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda). Alergeny jsou vyznačeny tučně.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.