Čaje a čajové směsi

Instantní čaj s lahodnou chutí pro děti od ukončeného 5. měsíce

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50007823

EXPIRACE 29.06.2014

Od ukončeného 5. měsíce věku dítěte mu mohou maminky zpestřit pitný režim zdravým a chutným broskvovým čajem Hami, který navíc vyniká jednoduchou přípravou.

Instantní bylinkové a ovocné čaje Hami dodávají dětem potřebné množství tekutin a skvěle chutnají. Díky granulované formě je příprava Hami instantních čajů velmi snadná a rychlá.
Hami Instantní čaj Broskvový je vhodný pro děti  od ukončeného 5. měsíce.  Obsahuje vitamín C a je bez umělých barviv a konzervantů.

  • s vitamínem C   
  • bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat
  • rychlá a snadná příprava díky granulované formě
  • bez lepku

Doporučení:
Pokud již přikrmujete, přestává mléko pokrývat potřebnou denní dávku tekutin. Kojenecká voda, ovocné nápoje nebo dětské čaje vám pomůžou v dodržování správného pitného režimu.
Podávání čaje na lžičce je vhodnější než v kojenecké lahvi, protože tak nedochází k delšímu kontaktu sladkého nápoje se zoubky a dásněmi dítěte. V druhém půlroce je již vhodné naučit dítě pít z hrnečku. Důležité je také pečlivě dodržovat ústní hygienu.

Složení ve 100 g výrobku:
Dextróza, cukr, maltodextrin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), extrakt z černého čaje bez kofeinu 0,6 %, broskvový prášek 0,4 %, přírodní aroma 0,2 %, rostlinný olej, vitamín C.

Potravina pro zvláštní výživu. 

Zdroj: http://www.klub-maminek.cz/


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu