Čaje a čajové směsi

Hami

Značka: HAMI

Instatní čaj s lahodnou chutí pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Hami

50007826

Úvod

Hami ovocný čaj je tady, aby doplnil pitný režim dětem od ukončeného 8. měsíce věku. Je chutný, nenáročný na přípravu a obsahuje vitamín C.

Instantní bylinkové a ovocné čaje Hami dodávají dětem potřebné množství tekutin a skvěle chutnají. Díky granulované formě je příprava Hami instantních čajů velmi snadná a rychlá.
Hami Instantní čaj Ovocný je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce. Obsahuje vitamín C a je bez umělých barviv a konzervantů.

  • S vitamínem C
  • Bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat
  • Rychlá a snadná příprava díky granulované formě

Doporučení:
Pokud již přikrmujete, přestává mléko pokrývat potřebnou denní dávku tekutin. Kojenecká voda, ovocné nápoje nebo dětské čaje vám pomůžou v dodržování správného pitného režimu.
Podávání čaje na lžičce je vhodnější než v kojenecké lahvi, protože tak nedochází k delšímu kontaktu sladkého nápoje se zoubky a dásněmi dítěte. V druhém půlroce je již vhodné naučit dítě pít z hrnečku.

Složení ve 100 g výrobku:
Dextróza, cukr, ovocné extrakty a prášky 3 % (ibišek, šípky, maliny, pomeranč, broskev), maltodextrin, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), vitamín C, přírodní aroma, rostlinný olej.

Potravina pro zvláštní výživu. 

Zdroj: http://www.klub-maminek.cz/


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.