HAMI Příkrm karotka s krůtími prsíčky 200g 8M

Ostatní příkrmy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Vyvážený obsah zeleninové a masové složky v každé receptuře je vhodná kombinace pro správný jídelníček Vašeho dítěte. Každý druh zeleniny či masa přináší totiž jiné potřebné živiny pro správný růst a vývoj dítěte. Hami ve svých příkrmech nabízí 21 druhů zeleniny a 9 druhů masa. Sestavení pestrého týdenního jídelníčku je tak velmi jednoduché.

  • od ukončeného 8. měsíce věku
  • Pokryje jednu porci masa (dle pediatrů)
  • Bez lepku
  • S nízkým obsahem soli (neobsahuje přidanou sůl)
  • Z vysoce kvalitních surovin a bez konzervantů (dle zákona

Hami tip:
Období kolem 8. měsíce věku je vhodné na poznávání nových chutí a pestřejší stravu. Vaše děťátko má pravděpodobně už jeden nebo několik zoubků a kromě mlíčka už vyzkoušelo i různé druhy příkrmů.
Vyvíjí se jeho polykání a kousání a Vy s radostí sledujete, jak si pochutnává na všem novém. Proto je vhodné v jeho jídelníčku nastavit správné stravovací návyky a zařadit do něj příkrmy s hrubší konzistencí obohacené o nové druhy zeleniny a masa. Dávejte mu dostatečné dávky pestré stravy, nechte děťátko krmit samo, ale zároveň mu přitom pomáhejte. Aby si děťátko zvyklo na novou potravinu, je dobré přidat novou chuť například maso do již známého pokrmu – například zeleninové pyré.

Pro toto období Vám Hami přináší pestrou paletu 10 chutných příkrmů složených z různých druhů zeleniny a masa, na kterých si Vaše děťátko určitě pochutná. Vyzkoušejte Hami příkrmy složené ze zeleniny, bílého, červeného nebo rybího masa. Kuřecí maso můžete střídat s krůtím, hovězím nebo telecím masem a jídelníček Vašeho děťátka obohatit i o tuňáka. Nové druhy zeleniny jako jsou dýně, cuketa nebo špenát doplní příjem vitaminů a minerálů z jídla v průběhu dne a rozšíří chutě Vašeho děťátka.

Balení:
200 g

Zdroj: www.hami.nutricia.cz

Kategorie produktu