Hami Velikonoční balení ovocných kapsiček 6x90 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Ovocná přesnídávka pro děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Šest báječných ovocných kombinací.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50112628

Hami ovocný příkrm v kapsičce je příkrm v praktickém balení, vyrobený z nejkvalitnějšího ovoce, bez přidaného cukru, konzervantů a barviv, díky čemu si zachovává přirozenou a lahodnou chuť. Děti si zamilují lahodnou chuť ovoce, které mohou lehce z kapsičky "vycucnout" a maminky ocení skladnost a jednoduchost použití. Hami kapsičky jsou nově v unikátním průhledném obalu, abyste se i vy mohla přesvědčit o kvalitě, která je schovaná uvnitř. Použité plody a suroviny jsou pro nás velmi důležité, proto vybíráme jen ty nejlepší dodavatele ovoce, kteří splňují naše náročné požadavky na kvalitu.

Složení:

Jablíčko a hruška: jablko 65 %, hruška 35 %, kyselina askorbová (vitamín C). Banán a jablíčko: jablko 76 %, banán 24 %, kyselina askorbová (vitamín C). Ovocný koktejl: jablko 57,5 %, hruška 17,5 %, banán 13 %, meruňka 12 %, kyselina askorbová (vitamín C). Jahoda a kiwi: banán 33 %, jablko 29 %, jahoda 25 %, kiwi 12 %, koncentrovaná šťáva z černé mrkve, kyselina askorbová (vitamín C). Černý rybíz a borůvka: jablko 52 %, banán 29,5 %, černý rybíz 9 %, borůvky 8 %, černá mrkev. Banán a mango s kokosovým mlékem: jablko 30 %, banán 30 %, mango 15 %, kokosové mléko 10 %, koncentrovaná citronová šťáva, kyselina askorbová (vitamín C).

Použití:

Od ukončeného 6. měsíce: Otevřete kapsičku a vytlačte pyré na lžičku. Po otevření a podávaní ze lžičky, uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin (nezmrazujte).
Od ukončeného 7. měsíce: Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte Vaše děťátko prozkoumávat chuť lahodného ovoce. S praktickým balením to zvládne úplně samo! Nenechávejte dítě při konzumaci bez dozoru. Po otevření dál neuchovávejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.