844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

HBF Těhotenský test Axiom Set hCG 2 ks

HBF Těhotenský test Axiom Set hCG 2 ks

50023148
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
42 Kč

2 těhotenské testy hCG 25mlU/ml

Podrobné informace o produktu

Těhotenské testy AXIOM hCG jsou určeny k rychlému a specifickému určení počínajícího těhotenství. Jsou založeny na imunodiagnostickém stanovení lidského choriogonadotropinu (hCG) v moči. Hladina hCG v moči se pohybuje od 10 – 30 mIU/ml ve 2. týdnu těhotenství a roste až na hodnoty přes 200.000 mIU/ml. Proto bylo stanovení hCG zvoleno jako optimální, vysoce citlivá metoda kontroly těhotenství. Podle mezinárodních doporučení (WHO) je jako limit pro spolehlivé zjištění počínajícího těhotenství stanovena hodnota 25 mIU/ml, které je dosahováno 7 – 10 dní po koncepci.

Těhotenské testy AXIOM hCG zaručují zachycení hCG již první den při vynechání periody. Citlivost testu je od 25 mIU/ml. Pro stanovení těchto hraničních hodnot se obvykle doporučuje používat k testování první ranní moč, test AXIOM hCG však umožňuje provést zkoušku z moči i kdykoliv během dne.

Charakteristika:
K včasné detekci možného těhotenství po vynechání periody. Balení obsahuje dva rovnocenné testy. Druhý test slouží v případě zjištění nesprávného výsledku nebo při podezření, že byl test použit předčasně a nelze zřetelně sledovat testovací pruh. Nebo jej lze použít zcela samostatně další měsíc.

Použitelnost, exspirace:
24 měsíců

Obsah:
2 testy

Zdroj: www.hbf.cz

Parametry produktu

Značka Hbf EAN 8594002951078

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.