he-shi Hydra Luxe Lotion samoopalovací lotion 175 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Samoopalovací Lotion Hydra Luxe od značky he-shi dodá vaší pokožce maximální hydrataci a atraktivní opálení do bronzova. Barva vydrží 7-10 dní.
Skladem na e-shopu
489

O produktu

50142825

Samoopalovací Lotion Hydra Luxe od značky he-shi dodá vaší pokožce maximální hydrataci a atraktivní opálení do bronzova. Má jemnou konzistenci, která se snadno nanáší na pokožku a rychle se vstřebává bez mastného filmu. Obsahuje panthenol, aloe vera a vitamin E. Tyto blahodárné složky se postarají o zářivou, zklidněnou a dokonale hydratovanou pokožku plnou života. Poskytuje pleti přirozený středně bronzový nádech. Ideální pro střední a tmavší fototypy. Opálení vám vydrží 7-10 dní. S vůní bílé nektarinky a hrušky.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pokožce atraktivní bronzovou barvu
  • intenzivně hydratuje a vyživuje
  • nezanechává fleky
  • barva vydrží 7-10 dní
  • obsahuje 87 % složek přírodního původu

Použití

Po tělovém peelingu naneste lotion na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.