Doplněk stravy

Health&colostrum Colostrum PROBIO 60 kapslí

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů obohacený o probiotické kmeny Bacilus coagulans.

Velikost balení
365

Cena za 100 g: 1 140,63 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Health&colostrum Colostrum PROBIO 60 kapslí

50110433

Úvod

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Kapsle Colostrum PROBIO obsahují kravské colostrum a jsou obohaceny 1 miliardou probiotických kmenů patentovaných pod názvem LACTOSPORE. Je dodáváno výhradně českými farmami z ekologicky čistého chovu. Použitá technologie zpracování colostra zaručuje zachování plné biologické hodnoty preparátu a maximální účinnosti aktivních látek. Je speciálně enkapsulováno, aby nedocházelo k poškození aktivních látek v žaludku.

Colostrum doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání.

Dávkování:

Užívejte 1-3 kapsle denně, zapijte vodou či ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Složení:

Bovinní colostrum IgG40 350 mg, bacillus coagulans 67 mg (1 miliarda) v jedné kapsli.

Bovinní colostrum IgG40, bacilus coagulans, stearan hořečnatý, oxid křemičitý. Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.