Doplněk stravy

Health&colostrum IgG40 Colostrum + Betaglukan + Selen 60 kapslí

Bohatý přírodní zdroj vitaminů, minerálů, stopových prvků a především bílkovin, protilátek a růstových faktorů obohacený o betaglucan a selen.

Velikost balení
369

Cena za 100 g: 1 272,41 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Health&colostrum IgG40 Colostrum + Betaglukan + Selen 60 kapslí

50110435

Úvod

Jedinečná kombinace colostra a betaglucanu z hlívy ústřičné obohacená o selen, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Colostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko savců, které se tvoří v mléčné žláze v prvních dnech po narození mláděte. Obsahuje látky důležité pro vývoj budoucího imunitního systému a správný růstový vývoj. Je bohaté na proteiny, protilátky (imunoglobuliny), růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života.

Kapsle Colostrum obsahují kravské colostrum a jsou obohaceny o betaglucan a selen ve formě seleničitanu sodného, který přispívá k normální funkci imunitního systému a normální činnosti štítné žlázy. Selen také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Colostrum je dodáváno výhradně českými farmami z ekologicky čistého chovu. Použitá technologie zpracování colostra zaručuje zachování plné biologické hodnoty preparátu a maximální účinnosti aktivních látek. Je speciálně enkapsulováno, aby nedocházelo k poškození aktivních látek v žaludku.

Colostrum doporučujeme užívat zvláště v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a pro celkovou podporu organismu. Vhodné je i celoroční užívání.

Dávkování:

Užívejte 1-3 kapsle denně, zapijte vodou či ovocnou šťávou. Nezapíjejte horkým nápojem.

Složení:

Bovinní colostrum IgG40 350mg, Betaglucan 1,3/1,6 20mg, Selen 15 µg v jedné kapsli.

Bovinní colostrum IgG40, stearan horečnatý, oxid křemičitý, betaglukan, selen (seleničitan sodný). Obal kapsle: želatina, oxid titaničitý.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.