Healthy life Prostate Stimulator white

Ostatní

Masážní pomůcka pro automasáž prostaty. Healthy life Prostate Stimulator white působí současně na prostatu i perineum a díky tomu je masáž prostaty efektivnější.
Skladem na e-shopu
599 ušetříte 200 Kč

Původní cena 799 Kč sleva 25%

O produktu

50123276

Masážní pomůcka pro automasáž prostaty. Healthy life Prostate Stimulator white působí současně na prostatu i perineum (svalnatá oblast mezi konečníkem a šourkem), k čemuž využívá přirozené tělesné stahy svěracího svalu. Díky tomu je tlak vyvíjený proti prostatě přiměřený a bezpečný. Při pravidelném používáním se tlak může s postupem času navyšovat.

Jak Healthy life Prostate Stimulator působí?

Po zavedení do konečníku navede anální svěrač pomůcku přímo proti prostatě, zatímco perineální podpěra ho tlačí proti perineu. Tím, že je tlak aplikován na obě oblasti současně, je masáž prostaty nejefektivnější.

Hlavní vlastnosti:

  • vodotěsnost: ano (IPX7)
  • celková délka: 12,5 cm
  • vkládací délka: 8,5 cm
  • průměr: 1-2,2 cm
  • barva: bílá

Složení

Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty dle narízení 1907/2006/ES EU.

Použití

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Pro důkladnou hygienu používejte dezinfekci na erotické pomůcky.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.