Healthy life Venus Love Balls-Ben Wa 4 ks

Ostatní

Venušiny kuličky s různou hmotností pro postupné zvykání. Healthy life Venus Love Balls-Ben Wa jsou určeny pro potěšení i jako pomůcka při cvičeních k posilování pánevního dna.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
995

O produktu

50123269

Vyměnitelné venušiny kuličky s jemným silikonovým povrchem. Healthy life Venus Love Balls-Ben Wa jsou určeny pro potěšení i jako pomůcka při cvičeních k posilování pánevního dna. Kuličky jsou uchycené v silikonovém pouzdře a mají různou hmotnost. Jsou ideální pro postupné zvykání – volbu kuličky můžete přizpůsobit kondici svalů. Pravidelné posilování pánevního dna pomáhá zkvalitňovat sexuální prožitky i předcházet některým zdravotním problémům jako je inkontinence nebo špatné držení těla. Kuličky nebrání provádět běžné denní činnosti či například provozovat sporty.

Hlavní vlastnosti:

  • vodotěsnost: ano (IPX8)
  • celková délka: 16 cm
  • průměr kuličky: 3 cm
  • různá hmotnost: modrá 15 g, růžová 25 g, fialová 35 g, šedá 55 g
  • silikonové pouzdro

Složení

Materiál: silikon / neobsahuje ftaláty dle nařízení 1907/2006/ES EU.

Použití

Pro příjemné použití naneste na pomůcku lubrikační gel. Pro důkladnou hygienu používejte dezinfekci na erotické pomůcky.

Upozornění

Z hygienických důvodů není možné při koupi tohoto zboží odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní bez uvedení důvodu v případě, že kupující vyňal zboží z uzavřeného obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.