Zdravotnické prostředky

Hedrin Protect & Go Spray 120 ml

Značka: HEDRIN

Při pravidelném používání chrání Vaše děti proti nákaze vší dětskou a zároveň udržuje zdravý vzhled jejich vlasů. Pro děti od 6 měsíců i dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Hedrin Protect & Go Spray 120 ml

50112425

Úvod

Ochrana dětských vlasů proti napadení vší dětskou a jejímu rozmnožení. Kondicionér ve spreji Hedrin Protect & Go Spray hubí vši ještě předtím, než dojde k jejich rozmnožení. Ochrání tak aktivně Vaše děti před nákazou vší dětskou. Zároveň pomáhá udržovat zdravý vzhled jejich vlasů.

Hlavní vlastnosti:

  • usnadňuje rozčesávání
  • chrání a zlepšuje stav vlasů
  • jemný pro pokožku
  • se svěží vůní pomeranče a manga
  • jednoduchá aplikace, nastříkejte na vlasy a nechte působit

Přípravek Hedrin Protect & Go doporučujeme používat pravidelně, a to zejména, když se vši objeví ve vašem okolí. Nejčastěji se problém zavšivení objevuje po prázdninách, kdy se děti vrací zpět do školy anebo při kolektivních hrách a hromadných společenských dětských aktivitách.


Složení

Oktan 1, 2diol 1% w/w (Activdiol®), glyceridy PEG-6 kaprylové/kaprinové kyseliny, PEG-12 dimetikon, karbomer, hydroxid sodný, aroma (obsahuje limonen), voda.


Použití

Používejte pravidelně, nejméně 2x týdně jako běžný kondicionér ve spreji. Šampónem vymyjte veškeré předchozí přípravky proti vším. Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy a rozčešte pomocí kartáče. Nebo nastříkejte na suché vlasy a rozčešte pomocí kartáče. Vyfénujte nebo nechte přirozeně uschnout.


Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku. Při výskytu kožní vyrážky nebo projevech alergie používání přípravku ukončete. Pokožku umyjte mýdlem a vodou a poraďte se s lékařem. Vhodné pro dospělé a děti od 6 měsíců. Neaplikujte na poraněnou kůži. Nevstřikujte sprej do očí a na obličej. Sprej nevdechujte. Při náhodném zasažení očí je vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.