Kosmetika

HEI POA Pure Tahiti Monoï oil Moringa scent 100 ml

Značka: HEI POA
  • Pure Tahiti Monoï oil Moringa scent od značky HEI POA dokonale hydratuje pokožku těla i vlasy. Olej voní po citrusových a kořeněných tónech, vanilce a pačuli.
279

O produktu: HEI POA Pure Tahiti Monoï oil Moringa scent 100 ml

50138766

Úvod

Pure Tahiti Monoï oil Moringa scent od značky HEI POA dokonale hydratuje pokožku těla i vlasy. Ať už jste na pláži nebo ve městě, tato malá lahvička s blahodárným olejem dodá vaší pleti potřebnou výživu a navrátí lesk poškozeným vlasům. Monoï, tradiční olej používaný domorodými Polynésany, má široké využití při péči o vlasy a pokožku, ale také při masážích. Regeneruje suchou pokožku, pečuje o matné vlasy bez lesku a kudrnaté kadeře. Tento přírodní olej se extrahuje z kokosové dřeně, ve které se rozkládají poupata místní květiny tiaré (gardénie). Moringa je zázračný strom, nazývaný také „strom, který nikdy nezemře“, protože je velmi odolný vůči vnějším vlivům. Vyživuje a udržuje mladistvý vzhled pleti. Voní po citrusových a kořeněných tónech, vanilce a pačuli.

Hlavní vlastnosti:

  • intenzivně hydratuje a regeneruje
  • vyživuje pokožku i vlasy
  • nezanechává mastný film

Použití

Pro každodenní použití na tělo a vlasy. Péče o tělo: naneste olej Tahiti Monoï na vlhkou pokožku těla. Péče o vlasy: Před mytím vlasů naneste na suché vlasy Tahiti Monoï. Nechte působit přibližně 20 minut a poté vlasy umyjte šamponem. Péče o velmi suché a kudrnaté vlasy: Vetřete malé množství přípravku na umyté a ručníkem vysušené vlasy do konečků vlasů a již neoplachujte. Monoï olej je tradiční přírodní produkt, který přirozeně tuhne při teplotách pod 24 °C. Chcete-li si plně vychutnat jeho výhody i v zimě, vložte uzavřenou lahvičku do teplé vody.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.