Herb&Me Moringa oleifera flakes sušené listy 30 g

Čaje a čajové směsi

Jemně řezané sušené mladé moringové listy z rodinné farmy na Filipínách. Moringa olejodárná je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů, antioxidantů a proteinů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

Cena za 100 g: 417 Kč

O produktu

50113571

Moringa – zázračný jedlý strom. Vitaminová bomba plná živin. Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitaminu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku a příznivě ovlivňuje normální hladinu glukózy v krvi.

Moringa Flakes jsou najemno řezané sušené mladé moringové listy pocházející z rodinné farmy na Filipínách. Moringa je šetrně sbíraná, ručně zpracovávaná a sušená ve stínu dobře větraných hal. Neobsahuje žádné plísně, její kvalitu dokazuje i jasně zelená barva i chuť. Čistý moringový nápoj má velmi příjemnou nasládlou chuť. Moringa flakes můžete přidat do studeného jídla (jogurt, müsli, saláty) nebo přímo při vaření a pečení (guláš, omáčky, polévky i na maso). 


Složení

Moringa olejodárná (Moringa Oleifera) 100%.

Použití

2-3g denně, ve formě výluhu (nápoj) - 80°C voda, zalijte 1 čajovou lžičku 1,5 - 2dc, nechte louhovat 8-10 minut nebo přidejte do jídla.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.