Herb&Me Moringa z Filipín Cholesterol bylinná směs 30 g

Čaje a čajové směsi

Vychutnejte sílu přírody s bohatou směsí bylin pro dobré trávení a detoxikaci organizmu. Obsahuje břízu, která přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

Cena za 100 g: 463 Kč

O produktu

50116053

Vychutnejte sílu přírody a vyzkoušejte moringu s bohatou směsí bylin pro dobré trávení a detoxikaci organizmu. Bříza podporuje trávení a detoxikaci a přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. Dobrému trávení napomáhají také kozlík, puškvorec, jalovec, třezalka, zeměžluč, dobromysl, máta a jahodník. Dobromysl a přeslička příznivě ovlivňují činnost jater, která jsou důležitá pro čištění organizmu. Bylinky v kombinaci s moringou olejodárnou působí blahodárně na celý organizmus.

Moringa olejodárná – strom života

Moringa je báječná rostlina, která je užitečná od kořenů až po listy. Její listy jsou považovány za vydatnou stravu a lze je vychutnat syrové, vařené i v usušené podobě. V Indii, odkud moringa pochází, má své místo v tradiční ajurvédské medicíně. Kromě výborných nutričních vlastností moringa podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • čajová směs s moringou a léčivými bylinami pro dobré trávení a detoxikaci organizmu
  • bříza podporuje trávení a detoxikaci a přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi
  • dobromysl a přeslička příznivě ovlivňují činnost jater

Složení

50 % Moringa olejodárná (Oleifera), dobromysl, máta, jahodník, bříza, přeslička, zeměžluč, třezalka, jalovec, puškvorec, kozlík.

Použití

Bylinnou směs zalijte horkou vodou maximálně 80 °C v poměru 1-2 čajové lžičky na 1,5 – 2 dl. Pro přípravu čaje v konvici přidejte o lžičku navíc. Šálek zakryjte a nechte vyluhovat 8-10 minut, poté slijte. Doporučené dávkování 2-3x denně jeden šálek (1,5 – 2 dl).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.