Herb&Me Moringa z Filipín Houpavý tlak bylinná směs 30 g

Čaje a čajové směsi

Vychutnejte sílu přírody s léčivými bylinami pro podporu kardiovaskulárního systému. Obsahuje zeměžluč a hloh, které pomáhají navodit pohodu a relaxaci.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

Cena za 100 g: 417 Kč

O produktu

50116054

Vychutnejte sílu přírody a vyzkoušejte moringu se směsí léčivých bylin pro podporu kardiovaskulárního systému. Přeslička a jmelí ovlivňují normální činnost oběhové soustavy a pružnost cév, navíc mají antioxidační účinky. Jehlice a přeslička podporují normální funkci močových cest a ledvin, a tak příznivě působí na vylučování vody z organizmu. Zeměžluč a hloh pomáhají navodit pohodu a relaxaci. Bylinky v kombinaci s moringou olejodárnou působí blahodárně na celý organizmus.

Moringa olejodárná – strom života

Moringa je báječná rostlina, která je užitečná od kořenů až po listy. Její listy jsou považovány za vydatnou stravu a lze je vychutnat syrové, vařené i v usušené podobě. V Indii, odkud moringa pochází, má své místo v tradiční ajurvédské medicíně. Kromě výborných nutričních vlastností moringa podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • čajová směs s moringou a léčivými bylinami pro podporu kardiovaskulárního systému
  • přeslička a jmelí příznivě ovlivňují normální činnost oběhové soustavy a pružnost cév
  • přeslička a jehlice napomáhají normální funkci močových cest a ledvin

Složení

50 % Moringa olejodárná (Oleifera), anýz, sedmikráska, jehlice, jmelí, přeslička, zeměžluč, hloh.

Použití

Bylinnou směs zalijte horkou vodou maximálně 80 °C v poměru 1-2 čajové lžičky na 1,5 – 2 dl. Pro přípravu čaje v konvici přidejte o lžičku navíc. Šálek zakryjte a nechte vyluhovat 8-10 minut, poté slijte. Doporučené dávkování 2-3x denně jeden šálek (1,5 – 2 dl).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.