Herb&Me Moringa z Filipín Oplodnění bylinná směs 30 g

Čaje a čajové směsi

Pokud se nedaří početí je dobré pročistit organismus. Bohatá směs bylin, která pomáhá vyladit Vaše tělo. Meduňka přispívá k hormonální rovnováze.
Skladem na e-shopu
115

Cena za 100 g: 383 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50116056

Pokud se nedaří početí je dobré pročistit organismus. Vychutnejte sílu přírody a vyzkoušejte moringu s bohatou směsí bylin, které pomáhají zharmonizovat Vaše tělo. Třezalka, řebříček, jalovec, rozmarýna a hluchavka napomáhají dobrému trávení a podporují správnou funkci močových cest. Přeslička a rozmarýna příznivě působí na játra, která jsou důležitá pro čištění organizmu. Meduňka přispívá k hormonální rovnováze.

Moringa olejodárná – strom života

Moringa je báječná rostlina, která je užitečná od kořenů až po listy. Její listy jsou považovány za vydatnou stravu a lze je vychutnat syrové, vařené i v usušené podobě. V Indii, odkud moringa pochází, má své místo v tradiční ajurvédské medicíně. Kromě výborných nutričních vlastností moringa podporuje normální hladinu glukózy v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • čajová směs obsahuje soubor bylin, které podporují trávení a funkci močových cest
  • přeslička a rozmarýna příznivě působí na játra
  • meduňka přispívá k hormonální rovnováze

Složení

50 % Moringa olejodárná (Oleifera), mateřídouška, meduňka, hluchavka, dubová kůra, rozmarýna, jalovec, přeslička, řebříček, srdečník, třezalka.

Použití

Bylinnou směs zalijte horkou vodou maximálně 80 °C v poměru 1-2 čajové lžičky na 1,5 – 2 dl. Pro přípravu čaje v konvici přidejte o lžičku navíc. Šálek zakryjte a nechte vyluhovat 8-10 minut, poté slijte. Doporučené dávkování 2-3x denně šálek (1,5 – 2 dl).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.