Herb&Me Moringa Vita D Moringa forte 60 kapslí

Doplněk stravy

Herb&Me Moringa Vita D Moringa forte obsahuje vysokou dávku vitaminu D z přírodního zdroje. Vitamin D je důležitý pro naši imunitu i zdravé kosti a svaly.
Skladem na e-shopu
479

Cena za 1 kus: 5 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50126419

Doplňky stravy s vitaminem D v přírodní formě. Herb&Me Moringa Vita D Moringa forte 60 kapslí obsahuje prášek z mletých listů moringy olejodárné z Filipín, která je přirozeným zdrojem vitaminu D. Jedna kapsle obsahuje vysokou dávku tohoto vitaminu, který je důležitý pro naši imunitu i zdravé kosti a svaly. Moringa dále obsahuje rostlinný hormon zetin, který znásobuje využití vitamínů a minerálů pro tělo. Přípravek je vhodný i pro vegetariány.

Vitamin D přispívá:

  • k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
  • k normální hladině vápníku v krvi
  • k udržení normálního stavu kostí a zubů
  • k udržení normální činnosti svalů
  • k normální funkci imunitního systému

Dávkování

Dospělí: 2x denně 1-2 kapsle (ráno nalačno a večer). Děti do 6 let: 1x denně 1 kapsli. Zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno.

Složení

1 kapsle obsahuje 275 mg mletých listů Moringy Olejodárné (Moringa Oleifera), 125 mg Lalmin® Vita D®, z toho 25 mcg (1000 IU) – 500 % RHP Vitaminu D2 (ergokalciferol), vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethyl celulóza). Bez přídatných látek a barviv.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.