Drogerie

Herbow Baby Prací prostředek na bílé a barevné oděvy 1000 ml

Značka: HERBOW

Tekutý prací prostředek na bílé a barevné oděvy od Herbow Baby aktivně a zároveň šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Udržuje svěží a syté barvy.

179
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Herbow Baby Prací prostředek na bílé a barevné oděvy 1000 ml

50144446

Úvod

Tekutý prací prostředek na bílé a barevné oděvy od Herbow Baby aktivně a zároveň šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Po vyprání bude vaše prádlo dokonale čisté, svěží a příjemně provoněné. Gel s extraktem z vlašských ořechů, bioenzymy a rostlinnými tenzidy nezatěžuje životní prostředí, snadno se odbourává a podporuje udržitelnou domácnost. Udržuje pevné tkaniny a zachovává sytost barev, zabraňuje vymývání. Dopřejte svému prádlu tu nejlepší péči a nechce proudit svým domovem svěží vůní čistoty. Balení o 1000 ml vystačí na 33 pracích dávek. Šetrný k citlivé pokožce dětí i dospělých.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi šetrný k bílému i barevnému prádlu
  • udržuje svěží a syté barvy 
  • pro udržitelnou domácnost

Použití

Jedna dávka 30 ml odpovídá přibližně 8 stisknutím dávkovací pumpičky. Na ruční praní použijte 30 ml na 10 l vody. Při měkké a středně tvrdé vodě dávkujte 30 ml u mírně a běžně znečištěného prádla či 60 ml u velmi znečištěného prádla. Při tvrdé vodě nalijte 40 ml do dávkovače u mírně a běžně znečištěného prádla, 70 ml u velmi znečištěného prádla.


Upozornění

Způsobuje vážně podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.