Hill's PD i/d Sensitive Krmivo pro psy s vejcem a rýží 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Vysoce stravitelné krmivo s vejcem a rýží Hill's PD i/d Sensitive pro psy se zažívacími problémy při potravní přecitlivělosti. Zlepšuje zažívání a kvalitu stolice.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
479

O produktu

50123928

Vysoce stravitelné krmivo pro psy se zažívacími problémy při potravní přecitlivělosti. Hill's PD i/d Sensitive Krmivo pro psy s vejcem a rýží zlepšuje kvalitu zažívání a stolice. Obsahuje speciálně vybrané bílkoviny a sacharidy, které redukují příznaky potravní přecitlivělosti a přírodní vlákninu z ječmene a ovsa pro podporu zdravé střevní mikroflóry. Vydatné krmivo zajišťuje dostatečné množství energie v malých dávkách. Výjimečná chuť motivuje psy, aby jedli, i když jsou nemocní.

Přecitlivělost na krmivo

Potravní přecitlivělost je reakcí na ingredience v krmivu, které organizmus Vašeho psa obtížně tráví. I když každý pes je jiný, většina případů potravní přecitlivělosti zahrnuje běžné složky potravy, kterým byl Váš pes vystaven dříve, jako je hovězí nebo kuřecí maso, mléčné výrobky nebo pšenice. Pokud má Váš pes pravidelně průjem nebo zvrací zejména hned po nakrmení, může se u něj vyskytovat potravní přecitlivělost.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce stravitelné krmivo
  • zlepšuje kvalitu zažívání a stolice
  • přírodní vláknina pro podporu zdravé střevní mikroflóry
  • dostatečné množství energie v malých dávkách
  • výjimečná chuť psy motivuje, aby jedli, i když jsou nemocní

Složení

Obiloviny, vejce a vaječné produkty, bílkovinné extrakty, oleje a tuky, minerální látky, maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu. Zdroje bílkovin: Sušená celá vejce, kukuřičný gluten. Zdroje uhlohydrátů: Pivovarská rýže, ječmen, oves. Vysoce stravitelné látky: Pivovarská rýže, sušená celá vejce, kukuřičný gluten, živočišný tuk, rostlinný olej.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.