Himalyo Tibet Cardio Caps 80 kapslí

Doplněk stravy

Značka: HIMALYO
Himalyo Tibet Cardio s vysokým obsahem Omega 7 získané z rakytníku tibetského pro podporu správné funkce srdce.
Skladem na e-shopu
495

Cena za 1 kus: 6 Kč

O produktu

50124296

Pro podporu správné funkce srdce. Himalyo Tibet Cardio je přírodní produkt po vzoru himalájské medicíny s obsahem patentované CardiOmegia™, která je extrémně bohatá na Omega 7 mastné kyseliny. Pro výrobu Himalyo Tibet Cardio se používá výhradně rakytník tibetskéhý, který má výrazně vyšší koncentraci cenných nutrientů než rakytník řešetlákový. Vhodné pro vegany, kapsle jsou vyrobeny z výhradně rostlinných látek.

Hlavní vlastnosti:

  • rakytník má pozitivní vliv na zdraví srdce - přispívá ke správné činnosti srdečního svalu a k normálnímu fungování celého kardiovaskulárního systému
  • pro celou rodinu a děti už od 3 let
  • kapsle jsou vhodné pro vegany i vegetariány

Dávkování

Doporučené dávkování: 3 kapsle 2× denně

Složení

Složení 1 kapsle: optimalizovaný bio extrakt z rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 270 mg, rostlinná kapsle (HPMC), plnivo – rostlinný stearan hořečnatý (6 mg)

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.