HIPP BIO DĚTSKÉ TĚSTOVINY Ravioly v rajčatové omáčce 250g

Ostatní příkrmy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Sterilovaný zeleninový příkrm s těstovinami od ukončeného 1 roku.
  • jód – pro činnost štítné žlázy
  • obsahuje lepek
  • V BIO kvalitě
Složení: zelenina* 58 % (rajčata* 35 %, mrkev*, cuketa*, cibule*, celer*), vařené ravioly* (krupice z tvrdé pšenice*, pitná voda, mrkev*, bramborové vločky*, mozzarella* (z kravského mléka), rajčatový protlak*, cibule*, slunečnicový olej*, petržel*, bazalka*) 30 %, rýžové vločky*, slunečnicový olej*, odstředěné sušené mléko*, rýžová krupice*, rýžový škrob*, odstře- děné mléko*, bylinky* (petržel*, oregano*, bazalka*), jedlá sůl s jódem, antioxidanty¹ (kyselina askorbová, extrakty obsahující tokoferoly). Obsahuje lepek, šetrně ošetřeno párou, okořeněno přiměřeně věku. S jódem - pro podporu funkce štítné žlázy a duševního vývoje.
* z ekologického zemědělství. ¹Antioxidanty jsou přidávány kvůli zachování živin a chuti. Extrakty obsahující tokoferoly jsou přírodní rostlinné látky

Návod k přípravě ve vodní lázni:
Pitnou vodu přivedeme k varu, poté odstavíme z plotny, misku s pokrmem vložíme na 4-5 minut do horké vody. Poté odstraníme fólii zakrývající misku a zamícháme. V mikrovlnné troubě*: Fólii víčka na několika místech propíchneme a ohříváme po dobu 1 minuty při 450 W (střední popř. nízký stupeň). Obsah dobře zamíchejte a přezkoušejte teplotu. Případné zbytky pokrmu dítěti znovu nepodávejte.* Důležité: Misku s pokrmem ohřívejte vždy samostatně, umístěnou ve středu mikrovlnné trouby. Doba ohřevu a teplota může být odlišná podle typu přístroje - dbejte prosím pokynů výrobce mikrovlnné trouby.
Miska není vhodná pro ohřev v troubě na pečení! Ravioly rozdělte vidličkou, pokud Vaše dítě ještě jí menší kousky potravy. Skladujte a uchovejte při teplotě +10 až + 25 °C.

Složení, průměrné výživové hodnoty & více jako pdf

Balení:
250 g

Zdroj: www.hipp.cz

Parametry
EAN 4062300200654