Hipp BIO Combiotik 1 Počáteční mléčná kojenecká výživa 700 g

Kojenecká výživa počáteční

Skladem na e-shopu

359

Cena za 100 g: 51 Kč

O produktu

Společnost HiPP dobře ví, že mateřské mléko je pro miminko tou nejlepší výživou a kojení první volbou pro zdravý start do života. HiPP 1 BIO Combiotik je počáteční mléčná kojenecká výživa pro situace, kdy kojení není možné. Výrobek je určený jako příkrm k mateřskému mléku nebo jako kompletní výživa kojenců od narození během prvních šesti měsíců. Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak děťátko vyžaduje. HiPP BIO Combiotik je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům kojenců s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem.

Hlavní vlastnosti:

 • obsahuje DHA (jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu), DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny
 • z cukrů obsahuje pouze mléčný cukr laktózu
 • ze surovin v BIO kvalitě

BIO špičková kvalita HiPP

Značka Hipp již více než 50 let věnuje veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Složení dětské výživy je založeno na posledních výsledcích výživových expertů a navíc v BIO kvalitě! Při výběru surovin jsou dodržována přísná legislativní nařízení pro kojeneckou výživu. Přísné kontroly kvality od prvních surovin až po konečný výrobek zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě.

Složení

ODTUČNĚNÉ MLÉKO*, PRODUKT MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje*(palmový olej*❤, řepkový olej*, slunečnicový olej*), LAKTÓZA* (Z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (Z MLÉKA), RYBÍ olej¹, chlorid vápenatý, citronan draselný, cholin, Mortierella alpina olej, citronan sodný, L-fenylalanin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, síran hořečnatý, L-tryptofan, síran zinečnatý, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®²), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), uhličitan vápenatý, thiamin hydrochlorid (vitamín B1), jodičnan draselný, hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), kyselina listová, seleničitan sodný, fytomenadion (vitamín K), síran manganatý, cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, laktóza, rybí olej.

Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Odměrku lehce naplňte práškem a zarovnejte o hranu uvnitř boxu. Odměřené množství přidejte do láhve. Dodržujte doporučenou teplotu, aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily).
 • Láhev uzavřete a důkladně protřepejte. Přidejte zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepejte.
 • Obnovené mléko zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C).
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Obsah spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu.
 • Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

Dávkování

Jedná se o orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte dávkování se svým pediatrem.

Věk kojence Počet porcí/den Množství připravené výživy Množství vody Počet odměrek
1. - 2. týden 7-8 70 ml 60 ml 2
3. - 4. týden 5-7 100 ml 90 ml 3
5. - 8. týden 5-6 135 ml 120 ml 4
3. - 4. měsíc 5 170 ml 150 ml 5
od uk. 4.měsíce 4-5 200 ml 180 ml 6
od uk. 5.měsíce 4 235 ml 210 ml 7

 

Upozornění

Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy pro Vaše dítě. Mateřské mléko je pro výživu novorozenců a kojenců nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou. Počáteční mléko HiPP 1 BIO Combiotik by mělo být používáno na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě.

❤ z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství; *z ekologického zemědělství; ¹obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu; ²Lactobacillus fermentum CECT5716; bez geneticky modifikovaných surovin (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.