Taf Toys Hrací deka s aktivitami

Péče o dítě

Značka: TAF TOYS
Nechte si své dítě užívat barevnou dečku, která mu přinese dlouhé a šťastné hodiny hraní a rozvíjí tak jeho dovednosti a schopnosti. Celá z nezávadných materiálů, které neohrozí jeho zdraví.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100313

Zabavte své miminko na dlouhé hodiny a dovolte mu hrát si inovativně a radostně, ale zároveň zcela bezpečně. Pořiďte mu velkou hrací dečku s různými aktivitami, kde si za pomoci hry bude rozvíjet své dovednosti a znalosti.

Z nezávadných materiálů

Taf Toys Hrací deka zaujme na první pohled svým nádherným barevným provedením – doslova se na ni dítě ani rodiče nebudou moct vynadívat. Když se podíváte blíže, všimnete si odlišných povrchů jednotlivých částí. Nechybí zde bezpečné dětské zrcátko, pískací kuřátko, dále plastové kroužky, měkké kousátko a skrytá hračka s obrázky. Všechny části jsou vyrobeny z nezávadného bavlněného materiálu bez PVC a s vnitřní náplní PE a dítě si s nimi může hrát bez jakéhokoliv rizika poranění.

Pro dlouhé hodiny hraní

Svými rozměry 150 × 100 cm se deka bez obtíží vejde i do menších pokojů. Využitím bočních úchytů ji snadno složíte a můžete přenášet na požadované místo. Pokud už je dítě starší a nechce si s dečkou hrát, lze ji využít jako pěknou dekoraci na stěnu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.