Taf Toys Hrací deka s hrazdou a hudbou Sova

Péče o dítě

Značka: TAF TOYS
Taf Toys Hrací deka s hrazdou a hudbou Sova miminko už od narození podněcuje ve zkoumání i objevování. Kromě krásných ilustrací dítě okouzlí odnímatelný hudební box se světýlky, zrcátko, větrník či chrastítko v podobě sovičky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100340

Ne vždy je snadné svou milovanou ratolest střežit jako oko v hlavě, ovšem pokud k tomu mají rodiče pomocníka, jde to téměř hravě. Takovým pomocníkem může být i měkká hrací deka, která je vhodná i pro novorozence a která bez potíží upoutá pozornost dítěte a zajistí mu celé hodiny zábavy.

Mnoho barev i hudby

Deka samotná je ozdobena množstvím krásných ilustrací, které nejen pomáhají dítěti v rozvoji emoční inteligence, ale také mohou být inspirací pro rodiče vypravující miminku pohádku na dobrou noc. Když zrovna nebude čas na spaní, dítě potěší závěsný hudební box, který je navíc vybaven i barevnými světýlky a na jehož použití ani není třeba asistence rodičů, hudbu si i se světýlky může váš potomek aktivovat sám jednoduchým zatažením za šňůrku s kousátkem. A aby se miminko i na cestách bez deky cítilo jako doma, hudební box lze používat i samostatně, a tak mu jej můžete kromě postýlky připevnit třeba i na autosedačku.

Kouzelné, zábavné a užitečné hračky

Když se dítko vynadívá na krásnou dečku pod sebou, jeho pohled rozhodně zaujme hrazda nad ním. Na ní totiž najde kromě hudebního boxu i další tři zavěšené hračky. Objevovat bezpečně svět mu s radostí pomůže zrcátko ve tvaru balónu, ve kterém může pozorovat měnící se odrazy, radost miminku udělá i roztomilá sovička, která nejenže chrastí, ale po natažení navíc i vibruje a poskakuje. Dítě potěší i větrník, který se po zatažení za šňůrku roztočí. A pro to všechno stačí už pouze zakoupit dvě baterie AAA, které nejsou součástí balení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.