Taf Toys Hrací deka s hrazdou pro novorozence

Péče o dítě

Značka: TAF TOYS
Taf Toys Hrací deka s hrazdou pro novorozence zvládá s vaším malým pokladem růst. Navíc mu hrací deka nabízí spoustu aktivit, které pomáhají v rozvoji jeho jemné motoriky a přináší mnoho zábavy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100342

Zahálet, když zrovna není čas spát, nebaví ani ty nejmenší. S nudou si poradí hrací deka, která miminkům již od jejich narození nabízí spoustu zábavných aktivit.  Nejen, že dítě pobaví, ale také mu pomáhají ve zdravém vývoji, podporují rozvoj  jemné motoriky, podněcují ale i emocionální inteligenci.

Dlouhodobý pomocník v rozvoji

Své využití si deka najde již od prvních dnů dítěte na světě. V prvních třech měsících pomáhá ve správném rozvoji, navíc také vytváří útulné prostředí díky zvednutým bočním dílům, které jsou navíc ozdobeny kontrastními ilustracemi, jež vizuálně stimulují dítě. Po prvních třech měsících dítě uvítá velkou hrací podložku o rozměrech 90x90 cm i tři neobvyklé a žertovné hračky, mezi nimiž najde chrastítka či hudební míček s veselou melodií.

Snadná údržba

Deka je vstřícná i k rodičům. Její údržba je snadná, deku je možné ručně prát ve vodě, která nepřesahuje teplotu 30°C. Dítěti se deka přizpůsobuje i v momentu, kdy se začíná zvedat na rukách a klečet. V této chvíli mohou šťastní a pyšní rodiče odejmout pro snazší pohyb dítěte oblouky hrací deky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.