Tiny Love Hudební kolotoč NA STATKU

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Ať už se miminko v noci samo probudí, nebo má potíže s usínáním, pomocník v podobě kolotoče Tiny Love nabízející krásné zpracování, čtyři melodie - všechny trvající dvacet minut - a nastavení jejich hlasitosti dítě brzy přivede k blaženému spánku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100347

Občas potřebuje miminko s usínáním trochu pomoci, ať se teprve chystá spát, nebo se příliš brzy probudí. Jako pomocník v takovýchto situacích může posloužit hudební kolotoč Tiny Love, který nejenže pomáhá s usínáním, ale také stimuluje vývoj smyslů miminka a pomáhá vytvářet pocit klidu a spokojenosti.

80 minut hudby

Ke spánku dítěti kromě samotného kolotoče, který se otáčí, pomáhají i příjemné a uklidňující melodie. Na výběr máte celkem čtyři, dvě napodobují zvuky přírody, u zbylých dvou si vaše ratolest poslechne tóny klasické hudby. A aby bylo opravdu jisté, že dítě za dobu, kdy bude melodie hrát, stihne usnout, každá hraje celých dvacet minut. Pro dosažení co největší spokojenosti jak ze strany dítěte, tak ze strany rodičů je u každé z melodií možnost nastavení hlasitosti.

Barevné usínání

Z otáčejícího se kolotoče dělají vašemu malému pokladu společnost tři zvířecí postavičky, které jsou stejně jako celý kolotoč pěkně zpracované a barevné. Kolotoč je navíc pro využívání v noci vybaven světlem, jež je dostatečně tlumené, aby se při něm dalo bez potíží usnout, ale dostatečně výrazné, aby se dítě mohlo kochat pohledem na svého společníka s usínáním. Provoz kolotoče zajišťují vyměnitelné baterie, které nejsou součástí balení.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.