Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop pomáhá s usínáním, zpříjemňuje pobyt v postýlce, přehrává devět různých melodií, promítá na strop, svítí a uklidňuje. To vše tento kolotoč 3v1 jako věrný společník vaší ratolesti zvládá od narození dítěte až do jeho předškolního věku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100351

Když únava nepřichází, ale je čas jít spát, na pomoc přichází hudební kolotoč Tiny Love, který dítě před usnutím zabaví například přehráváním melodií z hudebního boxu či projekcí nejrůznějších obrázků na strop. Díky multifunkčnímu využití navíc může vaši ratolest doprovázet od narození až třeba do předškolního věku.

Usínání s hudbou

Nemusíte se bát, že by kolotoč vašemu dítěti zevšedněl, hudební box totiž nabízí celkem devět různých melodií ve třech kategoriích, všech devět melodií trvá celkem třicet minut. Hlasitost melodií se navíc dá nastavit dle potřeby.

Dlouhodobý společník

Zatímco prvních pět měsíců života vašeho potomka může sloužit tento unikátní kolotoč 3v1 jako standardní kolotoč, který díky zavěšeným otáčejícím se hračkám a osvětlené stříšce s obrázky dokáže vaši ratolest utišit i zabavit, v pokojíčku miminka se neztratí ani poté - je možno samostatně využít hudební box s projekcí na strop. Hudební box s projekcí zpříjemní samostatné usínání dítěte. Od 18 měsíců věku dítěte je možné kolotoč využít jako stojací noční lampičku s hudbou a projekcí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.