Péče o dítě

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE

Značka: TINY LOVE
  • Když je problém usnout, uklidnit pomůže hudební kolotoč Tiny Love s roztomilými postavičkami a osmnácti uklidňujícími melodiemi, které jsou přehrávány odnímatelným hudebním boxem ze dvou kvalitních reproduktorů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE

50100348

Spát v pokojíčku o samotě bývá pro miminko ze začátku těžké. Ale i tento problém se dá překonat snadněji, když dítě vlastně tak úplně samo není a má možnost sledovat roztomilé postavičky a poslouchat uklidňující melodie, které mu pomohou s usínáním.

Příjemné usínání

Melodie přehrává hudební box, který je vybaven dvěma kvalitními reproduktory a nočním světlem. Výběr hudby je vskutku pestrý - box nabízí celkem osmnáct různých melodií ze šesti různých kategorií, všechny skladby dohromady dosahují délky čtyřicet minut. Hudební box také v případě potřeby jak rodičů, tak miminka umožňuje nastavení hlasitosti hudby. Kromě melodií pozornost miminka upoutají také zavěšené otáčející se postavičky.

Nejen jako kolotoč

Kolotoč jako takový může sloužit svému účelu již od narození miminka až přibližně do pěti měsíců věku. Ovšem ani poté není nutné se obávat, že by ho nebylo možné využívat pro utišení a zabavení dítěte. Hudební přehrávač je odnímatelný a dá se využívat hudební box samostatně jako přenosný přehrávač. K používání kolotoče i přehrávače stačí pouze baterie, ty ale součástí výrobku nejsou.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.