Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Safari

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Každý malý badatel potřebuje načerpat síly před každým dalším průzkumem. Hudební kolotoč Tiny Love s osmnácti různými melodiemi přehrávanými dvěma kvalitními reproduktory a s krásnými safari postavičkami k takovému usínání bude tím nejlepším společníkem.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100352

Každý malý badatel a dobrodruh musí občas překonat touhu zkoumat svět kolem a nabrat síly na další den, odpočinout si a usnout. To ale pokaždé nejde, obzvlášť, když se na další průzkumy opravdu těší. Proto na pomoc ke sladkému spánku přichází kolotoč Tiny Love  s roztomilými motivy, které udělají každému malému badateli radost.

Příjemná cesta do říše snů

Připraveno utišit, zabavit i uklidnit miminko je celkem osmnáct melodií ze šesti různých kategorií, všechny skladby dohromady trvají celých čtyřicet minut. O zážitek se postarají dva kvalitní reproduktory s nastavitelnou hlasitostí, otáčející se barevné a roztomilé postavičky na motivy safari osvětlí jemné noční světlo nacházející se na hudebním boxu.

Hudbu stále u sebe

Kolotoč pomáhá k usínání již od narození dítěte, ke standardnímu využívání je vhodný přibližně do pátého měsíce věku. O důvěrně známé melodie ovšem dítě nepřijde ani poté, dokonce si je s sebou může vzít na cesty. Hudební box je totiž odnímatelný a dá se používat samostatně jako přenosný přehrávač. Na jeho provoz i na provoz kolotoče jsou třeba pouze baterie, které nejsou součástí výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.