Tiny Love Hudební kolotoč SWEET ISLAND DREAMS

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Utišit dítě je pro matku občas nadlidský úkol, ale s hudebním kolotočem Tiny Love to může být hračka. Spousta barev, obrazců a zvuků zaujme vaše dítě a přiložená lampička mu při usínání dodá pocit bezpečí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100346

Uplakané miminko snadno utišíte za pomoci krásného hudebního kolotoče, který snadno upevníte nad dětskou postýlku. Kolotoč Tiny Love je vyroben v luxusním barevném provedení a při točení barvičky splývají v barevné obrazce, na něž se dítě bude moct dívat klidně celý den, aniž by se mu omrzely.

Melodie i hlasitost nastavíte podle sebe

Kolotoč během otáčení hraje čtyři různé melodie. Nastavte hlasitost podle vlastních preferencí, aby hudba nerušila ostatní členy rodiny, ale zároveň aby miminko zvuky vnímalo. Na výběr máte ze dvou klasických hudebních skladeb a dva různé zvuky přírody. Každá nahraná skladba trvá 20 minut a navozuje pocit klidu a spokojenosti. Již po prvních vteřinách miminko přestane být neklidné a bude nerušeně spinkat.

Noční osvětlení pro pocit bezpečí

Aby se v noci dítě nebálo, můžete mu na kolotoči zapnout jemné noční osvětlení, které neruší při spánku, ale zároveň dodává pocit bezpečí. Jednotlivé skladby můžete přepínat a hlasitost upravovat za pomoci přiloženého dálkového ovládání. Jak kolotoč, tak i dálkové ovládání pohání baterie, které však nejsou součástí balení a je třeba je dokoupit samostatně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.