Tiny Love Hudební kolotoč Tiny Friends Lullaby

Péče o dítě

Značka: TINY LOVE
Hudební kolotoč Tiny Love  v jemných barvách a laskavém designu pomáhá usnout těm nejmenším za doprovodu pěti ukolébavek a třech barevných lesních zvířátek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100353

Pro miminko není snadné zvyknout si na to, že již neusíná po boku svých milovaných rodičů. Proto jistě přivítá, když na tento složitý úkol nebude samo a bude mít po svém boku milého pomocníka, který ho do říše doprovodí za tónů uklidňujících a jemných ukolébavek.

Jemností ke sladkým snům

Stejnou vlídností jako ukolébavky se vyznačuje i samotný kolotoč Tiny Love, který je zařízen ve velmi jemném designu a barvách. Kolotoč je možno využívat již od narození miminka, přibližně do tří měsíců věku kolotoč především pomáhá vašeho potomka uspat a navyknout ho samostatnému usínání, v období od tří do přibližně pěti měsíců dokáže dítě zabavit i v době, kdy nespí, v těchto chvílích miminko zabaví sledování pohybujících se zvířátek.

Lesní kamarádi

Ke spánku dítě doprovodí celkem tři roztomilá a barevná lesní zvířátka. K doprovodu jejich pohybu bude vaší ratolesti hrát pět různých ukolébavek, celková délka všech ukolébavek dosahuje třiceti minut. Hudební kolotoč je také díky univerzálnímu úchytu možno připevnit k většině postýlek, vajíček i kočárků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.