Huggies Elite Soft Pants night 4 9–14 kg 19 ks

Péče o dítě

Značka: HUGGIES
Prémiové jednorázové plenkové kalhotky Huggies Elite Soft Pants jsou nejjemnější a nejměkčí pleny pod značkou Huggies. Zajistí vašemu děťátku maximální suchost a komfort.
269 ušetříte 60 Kč

Původní cena 329 Kč , sleva 18%

Nejnižší cena před slevou: 329 Kč

O produktu: Huggies Elite Soft Pants night 4 9–14 kg 19 ks

50131765

Dopřejte vašemu děťátku to nejlepší! Prémiové jednorázové plenkové kalhotky Huggies Elite Soft Pants pomohou udržet dětský zadeček stále v suchu. Jde o nejjemnější a nejměkčí pleny pod značkou Huggies. Mají speciální měkké polštářky, které vytvářejí jemnou bariéru mezi pokožkou a stolicí. Díky extra silné absorpční vrstvě můžete v klidu spát bez obav o pokožku vašeho miminka. Před protečením v oblasti zad chrání speciální zádová kapsa. Navíc materiál, z kterého jsou pleny vyrobeny, umožňuje pokožce dýchat, a pomáhá tak předcházet plenkové dermatitidě a opruzeninám. Kalhotky se snadno navlékají a sundávají, takže přebalování s nimi je hračka i u malých neposedů. Velikost 4 sedí dětem s váhou přibližně 9–14 kg.

Hlavní vlastnosti:

  • nejměkčí a nejjemnější Huggies pleny
  • tekutina se rychle vstřebává
  • ochranná bariéra mezi pokožkou a stolicí
  • speciální zádová kapsa
  • prodyšný materiál

Použití

Plenky mají velmi snadné použití. Oblékají se jako opravdové spodní prádlo a při svlékání stačí roztrhnout boky kalhotek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.