844 909 909|info@drmax.cz

HYALFIT gel 120ml +25% zdarma

HYALFIT gel 120ml +25% zdarma

50088837
Kosmetika
178 Kč

Hyalfit gel je nový, moderní kosmetický prostředek, jedná se o masážní a zklidňující přípravek na svaly, vaziva a klouby, určený k rychlé a zároveň dlouhotrvající úlevě.  

Podrobné informace o produktu

Přípravek funguje okamžitě a zároveň má z dlouhodobého hlediska pozitivní efekt na celý pohybový aparát. Přípravek Hyalfit gel je tedy vhodný jako pro krátkodobé akutní použití, tak i pro dlouhodobé používání.

Hyalfit gel je zejména určen pro osoby trpícími různými kloubními obtížemi. Rovněž najde své uplatnění u rekreačních i vrcholových sportovců pro masáž namoženého svalstva, natažených vaziv, či jako doplněk při léčbě různých zraněních a v poúrazových stavech.

Mentol v kombinaci s alkoholem prokrvuje, chladí a napomáhá lepšímu vstřebávání účinných látek. Přípravek obsahuje vyváženou kombinaci 3 bylin (Kaštan koňský, Kostival lékařský, Kadidlovník pilovitý – Boswellia serrata) s blahodárným působením na celý pohybový aparát. HYALFIT gel je navíc obohacen o kyselinu hyaluronovou, která je přirozenou součástí kloubní synoviální tekutiny.

Návod k použití: Aplikujte na svaly nebo klouby 2-4x denně a vždy důkladně vmasírujte.

Balení: 150ml

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Nepoužívat pro děti do 3 let. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Neaplikujte na sliznice, poškozenou pokožku či otevřené rány. Zamezte kontaktu s očima

 

Doporučujeme používat společně s doplňky stravy HYALFIT nebo ARTROFIT. 

Parametry produktu

Značka Hyalfit Použiji na Tělo
Forma Gel EAN 8594011212764

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.