Dentální hygiena

Hydrophil Bambusový kartáček super soft 1 ks

Značka: HYDROPHIL

Hydrophil Bambusový kartáček super soft skvěle vypadá, výborně slouží a byl vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí.

69
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Hydrophil Bambusový kartáček super soft 1 ks

50126396

Úvod

Hydrophil Bambusový kartáček super soft skvěle vypadá, výborně slouží a byl vyroben s maximálním ohledem na životní prostředí. Rukojeť z udržitelně pěstovaného bambusu perfektně padne do ruky a super měkoučké štětinky z ricinového oleje ocení především majitelé citlivých dásní. Kartáček s přírodní fialovou barvou navíc drží jeden krásný titul. Je totiž prvním klimaticky neutrálním kartáčkem na evropském kontinentě. Dobrý pocit při čištění zubů je tedy zaručen.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní kartáček z bambusu a ricinového oleje
  • vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů
  • se super měkkými štětinkami

Složení

Udržitelně pěstovaný bambus a BIO nylon z ricinového oleje.


Použití

Přiměřené množství zubní pasty naneste na bambusový zubní kartáček a čistěte zuby obvyklým způsobem, dokud nejsou dokonale hladké.


O značce

Udržitelnost, láska k přírodě a inovace. Přesně to jsou hlavní znaky značky Hydrophil, která se snaží přinášet na trh produkty vyráběné s minimem vody a nepřispívat k jejímu znečištění. Výrobky, které se zaměřují na hygienu a péči o tělo jsou tvořeny přírodními surovinami a neohrožují podzemní ani pitnou vodu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.