Immunotrofina d 200 ml

Doplněk stravy

Sirup Immunotrofina d s betaglukanem Wellmune WPG, jódem, argininem + vitaminy B6, B12 a D, které příznivě ovlivňuje imunitní systém. Pro děti bez omezení věku.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 2 ks tohoto produktu získáte NAVÍC jeden kus stejného produktu za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101572

Tekutý doplněk stravy s beta glukanem Wellmune WGP®+ vitaminy, které podporují správnou funkci imunitního systému. Sirup Immunotrofina d 200 ml je sestaven ze 7 speciálně zvolených složek pro komplexní účinek. Obsahuje vitaminy B6, B12 a vitamin D, které přispívají k dobré obranyschopnosti organizmu, a je doplněný kyselinou pantothenovou – vitaminem B5, jódem a argininem, které hrají v lidském organizmu důležitou fyziologickou roli. Sirup je vhodný i pro nejmenší děti, bez omezení věku. Má příjemnou karamelovou příchuť a je výbornou volbou v období oslabené imunity dětí nebo při zvýšené psychické a fyzické zátěži.

Beta glukan Wellmune WGP®

Tato originální složka je výtažek získaný z kvasinek rodu Saccharomyces cerevisiae. Tento betaglukan je Evropské populaci nejblíže, protože kvasnice jsou tradiční součástí našeho jídelníčku a například při výrobě chleba a piva se používají již stovky let.

Hlavní vlastnosti:

  • s Beta glukanem Wellmune WGP® 
  • vitaminy B6, B12 a vitamin D příznivě ovlivňují imunitní systém
  • vitaminy B5, B6, B12 pomáhají snižovat míru únavy a vyčerpání
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a je důležitý pro zdravé kosti a správnou funkci svalů
  • jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a její normální činnosti
  • arginin je aminokyselina, která se podílí na tvorbě bílkovin

Immunotrofina d 200 mlAAA


Dávkování

Vhodné pro děti již od narození. Podávejte 1x denně 5-10 ml, nejlépe mezi jídly nebo podle pokynů lékaře. Pro pohodlnější dávkování, zvláště u menších dětí, byly stanoveny doporučené hodnoty pro denní příjem:

Immunotrofina d 200 mlaa

Složení

Arginin, jodid draselný, Wellmune betaglukan z kvasinek (saccharomyces cerevisiae), vitamin B5, vitamin B6, vitamin B12, vitamin D3, kyselina citronová, vanilkové aroma, konzervační látky: benzoát sodný, sorban draselný, zahušťovadlo: xantanová guma, barvivo: přírodní karamel ze sacharózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Po otevření nemusí být přípravek uchováván v chladničce. Součástí balení je odměrka pro snadné dávkování. 

Immunotrofina d 200 mlAAAA

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.