Imunit AKUT 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: IMUNIT
Tobolky s obsahem přírodních beta-glukanů doplněných vitaminem C a selenem pro maximální podporu Vaší imunity. Pro dospělé a děti od 3 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

179

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50122012

Potřebujete podpořit Vaši imunitu? Přípravek IMUNIT Akut obsahuje významné množství přírodních imunostimulačních beta-glukanů (beta-1,3/1,6 D-glukan), vitamin C a selen. Oceníte ho zejména v období zvýšené nemocnosti (začátek zimy, počátek jara) nebo v období vyčerpání, únavy a zvýšené zátěže. Přípravek je vhodný pro diabetiky, celiatiky, těhotné a kojící ženy.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin C a selen mají příznivý vliv na správnou funkci imunitního systému a napomáhají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • vitamin C navíc pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a příznivě ovlivňuje činnost nervové soustavy
  • selen přispívá k normální činnosti štítné žlázy

Dávkování

Při dlouhodobém podávání užívají děti od 12 let a mladiství 1 tobolku denně a dospělí 1–2 tobolky denně. Při akutním podávání užívají děti od 3 let během potíží nebo krátkodobě v období zvýšené zátěže 1 tobolku denně. Akutní užití pro dospělé během potíží nebo v období zvýšené zátěže jsou 3 tobolky denně. U malých dětí nebo v případě potíží s polykáním je možné tobolku bezprostředně před užitím vysypat a zamíchat do jogurtů, ovocných nebo zeleninových přesnídávek.

Složení

Beta-glugany (beta-1,3/1,6 D-glukan) 110 mg, vitamin C 30 mg a selen 15 µg v jedné tobolce.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Dlouhodobé podávání dětem do 6 let věku konzultujte s lékárníkem nebo lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.